1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim słuchawki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Klocuuu, Listopad 30, 2011.

1. Klocuuu

Klocuuu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kępno
    Witam mam pytanko! Chcę kupić słuchawki Razer Chimaera i mam pytanko jak albo czy wgl da się je podłączyć do Xboxa 360 Slim 250GB jeżeli konsole mam
    podłączoną do monitora za pomocą kabla VGA Microsoft. Szukałem informacji na ten temat w internecie ale nic nie mogę znaleźć, dlatego proszę was o pomoc. :) Proszę również o inne propozycje dobrych słuchawek do xbox'a z możliwością jednoczesnego słuchania dźwięku z gry jak i osób m XBL. :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Słuchawki podłączasz pod tv/monitor, nie pod xboxa.

4. kafara1

kafara1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Biały i czerwony wtyk RCA podłączasz do "stacji słuchawek" i wszystko śmiga

Wczytywanie...

Poleć forum