1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim styczeń 2011 przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wafel1700, Czerwiec 22, 2011.

1. Wafel1700

Wafel1700 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsolę Xbox 360 slim datowaną na cstyczeń 2011. Chciałem ją przerobić, ale okazuje się że przeróbka bedzie mnie ksoztować ponad 200zł, bo trzeba jakiś chip wymienić. Czy to prawda, że z ową konsolą są jakieś problemy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    co do wymiany czipu Ci nie pomoge, ale wiem tyle, ze podobno slimek wyprodukowanych po 31 lipca 2010 roku przerobic sie jeszcze nie da, lecz nie jestem pewien - moze sie cos zmienilo

4. sobota77

sobota77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem czy ze wszystkimi slimkami są ale kilka przypadków na necie już czytałem np. portal gametrade

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Narazie nie ma FW do 0225. Jak bedzie to i tak tzreba bedzie przelutowac chip albo cala plytke. Roboty jest 100 razy wiecej niz z gruba konsola. Dlatego cena tez bedzie odpowiednia. Tak jak mowisz w granicach 200zl

Wczytywanie...

Poleć forum