1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim Wifi dziwny probleem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mik611, Sierpień 4, 2014.

1. mik611

mik611 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam posiadam Xbox SLim i problem polega na tym ze za każdym razem kiedy włączę konsolę musze testować połączenie z Xbox Live oczywiscie przechodzi pozytywanie i dopiero działa adresy mam ustawione na sztywno i gram normalnie już po teście. tylko przy każdym włączeniu musze testować połączenie z XBL dodam ze konsola nie rozłącza mnie z wifi tylko musi przejśc test miałem podobny problem na starej konsoli i jakoś go rozwiązałem ale nie pamietam jak i nie moge sobie dać rady z tym nie jest to jakiś problem ale jest uciążliwe

Wczytywanie...

Poleć forum