Xbox Slim, wyłącza się

mb85

Użytkownik
Użytkownik
Witam, problem następujący, Xbox Slim 250GB wyłącza się samoczynnie po ok 5 - 10 minut, płyta Trinity, wersja 2010/11, na zasilaczu pomarańczowa dioda, po włączeniu zielona, konsola wyłącza się tak jak by wyłączyło się ją po dotknięciu włącznika, słychać specyficzny beep i wyłącza się, odłączyłem przednia taśmę od włącznika i eject tray by sprawdzić czy taśma nie jest uszkodzona, niestety problem się powtarza, wszystkie usb i reszta wyjsc/wejsc w nienaruszonym stanie, aktualnie biorę się za wymianę pasty pod GPU na arctic silver 5 mam nadzieje ze to z nim nie jest problem, czy ktos sie z tym spotkal? co moze byc powodem?
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
wypnij całkiem przedni panel, pomacaj palcem w miejscu wpięcia taśmy (bądź zewrzyj piny 2 z 3 od góry w zączu zif) tak żeby uruchomić konsole i zobacz czy bez panelu też tak będzie się zachowywać. wymiane pasty możesz sobie darować.
 

mb85

Użytkownik
Użytkownik
Jak juz pisalem wczesniej, tak zrobilem, sprawdzilem przy odlaczonym panelu i byl ten sam problem, przy wymianie past zdecydowalem sie zrobic reflow ana/hana gpu i pamieci, po tym zabiegu wszystko dziala, domyslam sie ze niestety nie na dlugo, i co dziwne dla mnie to fakt ze konsola nie pokazala zadnych bledow.

Niestety problem wrócił dość szybko, juz po godzinie testów, Xbox nawet czasami sie sam włącza co jest dziwne dla mnie, gdyż odłączałem przedni panel i włączałem xboxa z pada, ale to nic nie zmieniło...
 

Zwierzakdc

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Nie chcąc tworzyć nowego tematu podepnę się pod ten.
Xbox 360 E (płyta Winchester), data produkcji październik 2014. Konsola włącza się, popracuje 2-3 min i się wyłącza. Czerwona dioda się nie świeci. Wymiana pasty nie pomaga. Oryginalny wentylator w ogóle się nie włączał. Po wymianie wentylatora, po uruchomieniu konsoli wentylator pracuje tylko na wolnych obrotach. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
 

Do góry Bottom