1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slim, wyłącza się

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez mb85, Październik 2, 2013.

1. mb85

mb85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sligo
    Witam, problem następujący, Xbox Slim 250GB wyłącza się samoczynnie po ok 5 - 10 minut, płyta Trinity, wersja 2010/11, na zasilaczu pomarańczowa dioda, po włączeniu zielona, konsola wyłącza się tak jak by wyłączyło się ją po dotknięciu włącznika, słychać specyficzny beep i wyłącza się, odłączyłem przednia taśmę od włącznika i eject tray by sprawdzić czy taśma nie jest uszkodzona, niestety problem się powtarza, wszystkie usb i reszta wyjsc/wejsc w nienaruszonym stanie, aktualnie biorę się za wymianę pasty pod GPU na arctic silver 5 mam nadzieje ze to z nim nie jest problem, czy ktos sie z tym spotkal? co moze byc powodem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    wypnij całkiem przedni panel, pomacaj palcem w miejscu wpięcia taśmy (bądź zewrzyj piny 2 z 3 od góry w zączu zif) tak żeby uruchomić konsole i zobacz czy bez panelu też tak będzie się zachowywać. wymiane pasty możesz sobie darować.

4. mb85

mb85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sligo
    Jak juz pisalem wczesniej, tak zrobilem, sprawdzilem przy odlaczonym panelu i byl ten sam problem, przy wymianie past zdecydowalem sie zrobic reflow ana/hana gpu i pamieci, po tym zabiegu wszystko dziala, domyslam sie ze niestety nie na dlugo, i co dziwne dla mnie to fakt ze konsola nie pokazala zadnych bledow.

Niestety problem wrócił dość szybko, juz po godzinie testów, Xbox nawet czasami sie sam włącza co jest dziwne dla mnie, gdyż odłączałem przedni panel i włączałem xboxa z pada, ale to nic nie zmieniło...

Wczytywanie...

Poleć forum