1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slim wyłączanie się konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez axelnl, Październik 4, 2012.

1. axelnl

axelnl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kolega ma Xbox 360 slim 4 gb i jego problem polega na tym że czasami konsola się wyłącza lub w trakcie grania prosi o ściereczkę , dziwne w tym jest to że czasami może grać i po trzy , cztery godziny , a czasami wyskoczy błąd już po dziesięciu minutach lub konsola się wyłączy . Obojętne jest to czy to oryginał czy kopia miał podobno wymieniony napęd w "serwisie" , ale problem wciąż pozostał . Czy możliwe że system się przegrzewa lub coś w tym stylu , chciałem zaproponować mu kupno twardego dysku ponieważ mój Xbox tak się nie grzeje jeśli mam płytkę zainstalowaną na twardym dysku . Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość dla "Świeżaków" pozdrawiam . Mam jeszcze małe pytanko czy Dummy .bin można tylko wyciągnąć poprzez majstrowanie w płycie napędu mój system to Xbox 360 slim 250 gb ixtreme 3.0 chyba . Jeszcze raz dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Laser pada prawdobnie. Klucz z napedu da sie wyciagnac przez unlock napedu i fulldump

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    prosi o ściereczke to spaprany LT lub źle nagrana płyta. Jak sie sam wyłącza to pewnie uwalona taśma przy zdejmowaniu panelu lub modul RF

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Ale jak ma na orginalach tez tak. A wylaczanie konsoli efekt nagrania xgd3 zwykle tytuly forza 4 dogma i dirt showdown lub inne gry co wylaja taki blad. Lub nagrywarka kiczowata stara

Wczytywanie...

Poleć forum