1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim za 250zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez minek95, Grudzień 22, 2013.

1. minek95

minek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Kupiłem tanio xboxa slim z samym okablowaniem. I nie czyta gier. Wydaję mi się że wystarczy tylko przeczyszczyć laser. Ale jeśli to nie pomoże to co mam zrobić? Ile warty jest taki działający slim? I czy do niego może być zwykły dysk pod laptopa czy musiał bym coś w nim zmieniać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Warty jest tyle co dales. Czyszczenie nic nie da ma uwalona elekt4onike lub laser. M9zna zrobic rgh bedzie mozna gry z hdd wlaczac. W t6m mom3ncie tylko oryginalne dyski lub odpowiednio przygotowan3 dyski WD

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum