1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox slim zawiesza sie pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez madzixon1, Sierpień 24, 2014.

1. madzixon1

madzixon1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam .
    Kupiłem konsole z allegro z myślą naprawy .
    Po otrzymaniu konsoli i jej otworzeniu się wkurzyłem konsola była próbowana być naprawiana CPU GPU HANA i SB były zalane topnikiem dodatkowo napęd jest uszkodzony sam się otwiera i zamyka , po umyciu płyt głównej w Alkohol izopropylowy zauważyłem ze konsola miała robione przeróbkę RGH ale została ona zdemontowana .
    Ja Dodatkowo wykonałem Reflow GPU CPU tak że układ mogłem zdjąć z płyty głównej ale dalej konsola się zacina.
    Oto dwa filmiki przepraszam za jakość nagrania .
    1.

2.Konsola z podłączonym napędem w miejsce dysku twardego sata zachowuję się inaczej .

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ta konsola to będzie złom. A napęd się otwiera i zamyka bo prawdobnie mostek uszkodzony.

4. madzixon1

madzixon1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napęd jest uszkodzony ktoś złe zrobił drill .
    Podstawiłem inny napęd od konsoli fat i napęd zachowuje się normalnie .

Wczytywanie...

Poleć forum