XBox Slim

Krawmaga

Świeżak
Świeżak
Witam
Chciałbym kupić Slim'a z dyskiem, najczęściej spotykane aukcje są użytkownika Dexter.
Moją wątpliwość budzi jednak zdjęcie, w aukcji na, którym jest pudełko 4GB, a w treści że jest dołączany dysk 250GB.
Nowość! Xbox 360 E 250GB + RGH + RGX - Corona V6! (3722065044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam też pytanka ogólne czy warto dołożyć i wybrać wersję E czy zwykły SLIM, oraz jak się ma sprawa z dyskiem czy 250GB jest wystarczające czy dołożyć trochę i wybrać 500GB.
Z tego co widzę, sprzedawca ma również wersję 4GB i czy nie warto jednak wybrać takiej jeżeli jestem w posiadaniu dwóch dysków zewnętrznych po 1TB każdy, które mógłby użyć do Xboxa.
Ostatnie pytanie w kwestii gwarancji. Gwarancja jest udzielana przez sprzedawcę, jeżeli mają wgrane RGH to serwis Microsoftu raczej ich nie przyjmie, więc naprawiane będą przez Dexter'a?(Zakładając oczywiście, że coś się w nich popsuje)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witam
Chciałbym kupić Slim'a z dyskiem, najczęściej spotykane aukcje są użytkownika Dexter.
Moją wątpliwość budzi jednak zdjęcie, w aukcji na, którym jest pudełko 4GB, a w treści że jest dołączany dysk 250GB.
Nowość! Xbox 360 E 250GB + RGH + RGX - Corona V6! (3722065044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam też pytanka ogólne czy warto dołożyć i wybrać wersję E czy zwykły SLIM, oraz jak się ma sprawa z dyskiem czy 250GB jest wystarczające czy dołożyć trochę i wybrać 500GB.
Z tego co widzę, sprzedawca ma również wersję 4GB i czy nie warto jednak wybrać takiej jeżeli jestem w posiadaniu dwóch dysków zewnętrznych po 1TB każdy, które mógłby użyć do Xboxa.
Ostatnie pytanie w kwestii gwarancji. Gwarancja jest udzielana przez sprzedawcę, jeżeli mają wgrane RGH to serwis Microsoftu raczej ich nie przyjmie, więc naprawiane będą przez Dexter'a?(Zakładając oczywiście, że coś się w nich popsuje)
To tylko zdjęcie z Google. Sprzedawca sprzedaje co w opisie, dexter użytkownik forum wiec śmiało można kupić. Model e ma nowy design, pozbawiony jest za to jednego portu USB, wyjścia optycznego dźwięku, brak gniazda av standardowej dla konsoli xbox 360, panel przedni nie wyświetla ilości PODŁĄCZONYCH Kontroler ów. Co do dysku sam musisz wybrać, wiadomo że więcej to lepiej. Tak oczywiście gwarancja jest od firmy dexter 24m.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Taa, od Dexter'a śmiało kupuj, bez obaw.
Jednak ja bym wybrał "starą" SLIM'kę ... choćby ze względu na brak wyjścia optycznego.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na uparta go można je dolutowac:p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Krawmaga

Świeżak
Świeżak
Osobiście nie posiadam nagłośnienia z wejściem optycznym, więc nie jest to dla mnie strata. Mam 5.1 z AUX in na Jacka, więc zapewne ani Xboxa E ani S do niego nie podłącze, jeżeli się mylę to nakierujcie mnie, którego podłącze i na jakich przejściówkach bo z tego co widzę, to w Auxach na Xboxie jest tylko Hdmi.
Wyjście AV ma jakiś dziwny wtyk, jakbyście byli łaskawie powiedzieć czy to jest normalne EURo czy co? Bo wygłada jak EURO ale nie jestem przekonany.
Chciałbym jeszcze wiedzieć w kwestii dysku, czy normalnie grający człowiek a nie wrzucający wszystko co popadnie jest w stanie zapełnić 250?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Co do dysku, to sam sobie odpowiedz...na 250GB masz do dyspozycji nieco ponad 220GB, a gry zajmują średnio 5 - 7GB
 

Krawmaga

Świeżak
Świeżak
Czyli zasadniczo lepiej ciut dołożyć i wziąć ten większy. Od przybytku głowa nie boli. To kwestia dysku jest z bańki.
Z tego co zauważyłem w specyfikacji jaką podają na RTV Euro AGD obie konsole mają 5 USB...
Jak mniemam S ma 3 z tyłu 2 z przodu, E 2 +2.
Jak jest w kwestii tego dźwięku czy za pomocą tej pierdułki: Adapter przejści Toslink - wt. JACK optyczny T-J (3707619481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jestem w stanie podpiąć Xboxa do głośników, oraz jak będzie z dźwiękiem czy będzie przekazywany na wszystkie 5 głośników czy będzie tylko obsługiwał 2 kanały.
 

Do góry Bottom