xbox slim

chadir

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałem kupić xboxa od razu przerobionego i taką oto aukcje znalazłem :
X360 250GB SLIM+KINECT +12 GIER IDEALNA DO LT+ 2.0 (1890787910) - Aukcje internetowe Allegro

Za bardzo nie orientuję się w tych oprogramowaniach i przeróbkach, więc przegrzebałem forum i wydaje mi się że podany wyżej model jest już przerobiony, jednak poczułbym się pewniej przed kupnem gdyby ktoś z Was potwierdził moje przypuszczenia. :)

Dziękuję bardzo za pomoc pozdrawiam.
 

ptrq

Użytkownik
Użytkownik
Sam kupiłem w tym sklepie - zero problemów, chip profesjonalnie przewiercony - wiem, bo otwierałem.
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Jest napisane jak byk!!! IDEALNA DO LT+ 2.0 czyli nie przerobiona a poza tym za droga
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Jest napisane jak byk!!! IDEALNA DO LT+ 2.0 czyli nie przerobiona a poza tym za droga
Jest napisane "GRATIS LT + 2.0 " :)
 

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Ale strasznie drogo!
 

chadir

Świeżak
Świeżak
hmm a gdzie tańsze można znaleźć ?

przegrzebałem allegro już z 5 razy (no chyba że nie umie szukać :D wtedy bym prosił o pomoc ) chyba i najtańsza jest chyba ta :
http://allegro.pl/xbox-360-slim-250gb-kinect-gry-gwarancja-250-i1913826950.html

Jednak po opisie wydaje mi się że jest ona nie przerobiona, i tu jest problem bo nie wiem gdzie się udać z tym i czy się da to przerobić :)
tak są jakieś tanie oferty na allegro przeróbki ale jak doliczy się do tego koszty przesyłki to cena wyjdzie taka sama jak nie droższa.


a tak przy okazji to bardzo fajne forum :) ledwo temat założony a już pełno odpowiedzi
dzięki :)
 

Do góry Bottom