1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Slima (Ban) Za Slima(NO BAN)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez frost25, Listopad 6, 2012.

1. frost25

frost25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam na wymiane xboxa slima 360 (matowa)(data produkcji sierpień 2010) konsola przerobiona na lt 3.0 w 100% sprawna zadbana ale konsola ma bana.Mam do niej klucz i papiery.
    A interesuje mnie zamiana na taką samą jak mam tyle ,że nie zbanowana przerabialna nie koniecznie najnowsze lt. Najlepiej z kluczem i takim stanem technicznym jak moja nie zniszczona nie korzystana na kontach z punktami kradzionymi itd najlepiej nie łączona z xbox live na lt, nie oflagowana itd.
    Zamiana samą konsolą najlepiej.
    Najlepiej ktoś z gliwic lub okolice lub wysyłka.
    Zamiana oczywiście z mojej strony z dopłatą co się ustali pw, propozycje tutaj lub na pw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Xbox Slima (Ban) Za Slima(NO BAN)

Jaka wersja dash?

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. frost25

frost25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najnowszy dash brak opcji na dzien dzisiejszy na rgh nigdy nie serwisowana. Wymiana na sama konsole . Dobra jak ktos nie gra i nie zamierza grac na xbox live

5. frost25

frost25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nieaktualne kosz lub do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum