1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox slime i xbox kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Suchjy, Sierpień 14, 2010.

1. Suchjy

Suchjy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czym roznia sie te konsole? obie są juz dostepne na allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kinect to urządzenie do Xbox'a pozwalające sterować specjalnymi grami ruchem ciała, a Xbox Slim to zwykła konsola Xbox w ładniejszym 'opakowaniu', wbudowanym dyskiem 250gb i modułem Wi-Fi.

4. Cris0808

Cris0808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    D.O.DoubleG warto dodać też że Slim różni sie tym że ma mniejszy apetyt na prąd i wbudowane wejście na Kinect'a i jeżeli będzie sie posiadało Slim to nie trzeba dodatkowego zasilacza do Kinect, a w starszych wersjach trzeba bedzie.

5. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Lol, wyobrażasz sobie konsolę wielkości dwóch pudełek do gier? Tak jak D.O.DoubleG napisał: Slim to najnowszy model KONSOLI Xbox a Kinect to urządzenie podłączane do Xboxa które odczytuje ruch.

6. Suchjy

Suchjy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    DZięki za wszystkie odpowiedzi ;)

7. borekgt

borekgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Legnica
    gdzie ty kinecta na allegro znalazles? bo ja nie widze

8. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    podobno slim jest bez awaryjny . tak zapewnia Microsoft

9. kamil087

kamil087 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bezawaryjny to już był Jasper, a w zapewnienia MS nie wierzyłbym tak do końca (vide coroczne zapowiedzi Live'a w PL). Slim - nowa konsolka z WI-FI, przygotowana pod Kinecta, a w cenie Jaspera. Coś mi tu nie gra ;) Albo Microsoft się sprężył i dopracował architekturę sprzętową X360 tak dobrze, że mogą zejść z kosztami produkcji niżej albo....obniżyli koszty produkcji wrzucając słabszej jakości "bebechy".
    Pozdrawiam.

10. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    @UP
    Tak, tak jak coś jest tanie to do d***, ta? Narzekacie jak drogie, a jak tanie to też narzekacie? A nie pomyślałeś może, że M$ obniżył cenę dlatego, bo liczy że może więcej osób kupi Xbox'a? Wszędzie szukacie tylko spisku. Narazie nie było skarg więc co się czepiasz?

11. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Wpisz sobię na youtube xbox 360 slim Rrod To się zdziwisz :/
    A tak poza tym to wina zasilacza w większości przypadków.

12. kamil087

kamil087 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, pomyślałem o tym, że obniżył, cenę z tego powodu. Napisałem, że cena Slima może być skutkiem dopracowania technologii, prawda? I to rozumiem jako obniżkę przygotowana "dla klienta", bo na tym etapie życia aktualnej generacji konsol nie ma już mowy o sprzedaży poniżej kosztów produkcji i mówię tu o wszystkich (MS, Sony, Nintendo). Nie od dzisiaj przecież wiadomo, że producenci konsol przez pierwsze kilka lat sprzedają je poniżej kosztów produkcji, a z biegiem czasu w jakiś sposób muszą to sobie odbić i nie ma tym żadnego spisku, to jest powszechnie znana prawda.
    Druga opcja jaką opisałem (słabsza jakość) też przecież nie jest wykluczona, prawda? Nie można nigdy wierzyć wielkim firmom na słowo, bo PR-owców to oni mają "jak mrówków" ;) Sam wolę poczekać aż Slim zbierze jakąś większą liczbę opinii po przynajmniej półrocznej jego obecności na rynku. Nie skłaniam się więc ku żadnej z przedstawionych przeze mnie możliwości na obniżenie kosztów jakoby on był tym prawdziwym, ja tylko je przedstawiłem, więc nie rozumiem, w którym miejscu mojej wypowiedzi dostrzegłeś jakieś "czepianie się".
    Jeśli jeszcze kogoś uraziłem swoją opinia to przepraszam:)
    Pozdrawiam.

13. dominik20212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie wiem jak wy ale ja sobie kupiłem mojego pierwszego Xa i jest to slim i jestem z niego zadowolony. jak coś będzie się działo to napisze a na razie śmiga

14. dominik20212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mi się wydaje że to zależy jak ktoś dba o konsolę i w jakim miejscu stoi ta konsola. ( musi mieć czym oddychać )

15. Martenczuk PL

Martenczuk PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja korzystam z XBox 360 Slim, jako że jest to mój pierwszy Xbox jestem pod wrażeniem, jak takie małe urządzenie może tak wiele zrobić. Przesiadłem się z wielkich PC'etów na takie małe coś? Nie powinienem tego nazwać coś, powinieniem to nazwać Coś z dużej litery. Moim zdaniem jest to dobry sprzęt. Slim mi się ani razu nie zawiesił, oraz dobrze, że ma wbudowane 250 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu mogę pobierać dużo dem gier i namyślić się jaką grę kupić. Slim jest to dobry produkt, cichy i wogule nie słyszę jak on chodzi, czasami nawet wyłączam dźwięk w TV aby posłuchać jak cichutko chodzi! A tu praktycznie nic nie słyszę... nie przegrzewa się no i dobrze, że ma dobry dysk, bo gry można wgrać... bo przyznam że odtwarzacz płyt trochę chodzi głośno ale i tak to taki mały szelest. Moim zdaniem jest to dobry i stabilny wytwór Microsoft!

16. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mozesz z laski swojej nie odkopywac starych tematow?? wiem ze chcesz nabic te 20 postow ale zrob to w porzadny sposob

Wczytywanie...

Poleć forum