1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Snap - potęga multitaskingu na next-genie Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykanie od miesięcy chwalą się możliwościami Xboksa One w kwestii multitaskingu, czyli możliwości robienia dwóch rzeczy jednocześnie. W trakcie grania bez problemu skorzystać będzie można z Internetu, podejrzeć aktywność znajomych, a nawet zerkać okiem na ulubiony program TV!

I to wszystko za pomocą prostych komend głosowych. Na wideo promującym Xbox Snap, Yusuf Mehdi z Microsoftu pomyka po testowym torze Top Gear w Forza Motorsport 5, w mgnieniu oka wywołując okno przeglądarki, listę znajomych i telewizję, które zajmują wąski pasek po prawej stronie ekranu. Niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheKamiloos

TheKamiloos XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ta... nie ma nic lepszego niż granie w grę i jednocześnie oglądanie telewizji.

4. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie... Zawsze o tym marzyłem :D he he Ale i tak będę zmuszony kupic Xone przez Dance Central i Zumbę, której nie ma i nie będzie na PS4 :(

5. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ale hejty. Ja po prostu zacytuję najlepszy komentarz pod tym filmem.
    "Only Xbox One Does Every thing

Ps4 Sucks"

Wiedziałem o tym od pierwszych zapowiedzi. To jest maszyna, to już nie są czasy gdzie konsola to pudełko gdzie odpalasz grę i tyle! Gry wiadomo, ale jest też masa innych przydatnych funkcji. Nowa generacja to nowa generacja, MS podchodzi rewolucyjnie, konsola Sony to po prostu nowe pudło z "lepszą" grafą którą już od 3 lat mam na PC... Podziękuję.

1 osoba to lubi.
  6. kpakalski

kpakalski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ten na de mną dobrze gada polać mu :very_drunk:

7. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    I tak lepszą grafę niż XOne. Konsole kupuje się po to, żeby grać w gry. Chcę sobie pooglądać telewizje to odpalam dekoder i już. A i tak większość kanałów i aplikacji na XOne nie będą dostępne w Polsce.

8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeszcze lepszy koment wstawił ktoś w odpowiedzi na ten wyżej.

Btw: Nie mniej kazdy oczekuje czegoś innego i dlatego obydwie konsole są tak różne a zarazem tak podobne. Ktoś musi w międzyczasie oglądać liste znajomych to niech kupi xboxa, proste. Zastanawiam się w zasadzie na ile to będzie funkcjonalne, oglądanie tv w małym okienku wielkosci 1/4 obrazu bardziej przypomina ficzer niż przydatną funkcjonalność, natomiast minimalizowanie gry i wchodzenie w przeglądarki w czasie zastopowanej rozgrywki itp mają zaimplementowane obie konsole. No ale tak jak mówie, jak ktoś potrzebuje multitaskingu w takiej formie to niech kupi xboxa, tym one się właśnie różnią a zarazem troche sa podobne.

1 osoba to lubi.
  9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Konsola ma służyć do grania a nie do takich sztuczek. Microsoft chyba o tym zapomniał. Jeśli już tak ma być to Xbox One jest multimedialnym centrum rozrywki a nie konsolą. Jeszcze wywołanie tej listy znajomych mogę zrozumieć. Możemy zaprosić w tym momencie kogoś do gry, ale telewizja. Absurd.

10. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie to wygląda :)

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

11. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    X1 potrafi bardzo dużo, ale czy tyle będzie potrafił w Polsce? O ile wiemy nawet sama premiera jest przesunięta, kolejna kwestia to jest brak wsparcia dla komend głosowych w naszym języku. Najbardziej frapuje mnie ta telewizja. Nawet używając komend "snap tv" to i tak dalej łapiemy za pilot od dekodera i latamy po kanałach. O ile będzie u nas funkcja tego przełączenia na TV (w końcu konsola dostosowywana jest na inne rynki). Dlatego najbardziej nie rozumiem użytkowników w naszym kraju, którzy mówią, że "biorę X1 ponieważ ma tyle funkcji", gdy nawet nie wiadomo czy wszystkie będą działać, bo na pewno wszystkie nie. Ot choćby nasz leciwy X360, tam też do teraz nie ma wielu funkcji.

Wysłane z mojego ST25i

12. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja uważam że zamiast marnować część mocy konsoli na takie pierdoły powinni się skupić na grach żeby lepiej wyglądały, do multimediów jest mnustwo innych "box'ow" na rynku.

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

13. Vesold

Vesold Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Popieram dwóch kolegów wyżej :)
    Mamy do wyboru dwie różne konsole: jedna dla tych, którzy wolą robić kilka rzeczy jednocześnie, a druga konsola dla ludzi wolących robić jedną i konkretną rzecz w danym momencie. To jest tylko kwestia gustu i upodobań więc nie powinniśmy się kłócić o to co jest lepsze, a tym bardziej czym powinna być konsola. Wyluzujcie :)

14. rafallo

rafallo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To co chce nam puścić MS to w Polsce nie pójdzie, gdyż nie mają do tego prawa.
    W USA może wygrali przetarg na jakiś sport, lub posiadają do niego prawa- tam jest inny rynek, ale na Europę to nie przejdzie. Nikt w Polsce nie pozwoli, by MS pokazywało np, ligi angielskiej, gdyż przetarg wygrał na Polskę Canal+ Sport, tak samo jak na ligę holenderską Polsat Sport.
    MS może wykupić sublicencję, może to zrobił od amerykańskiego FOX SPORT, ale nikt takiej sublicencji nie da na Polskę, czy SKY w Niemczech nie pozwoli na to.

Tak więc tylko Amerykanie będa mieli to wszystko. Europejczycy dostaną okrojony ochłap :)

Ale po drugie po co komu Skype jak to jest na kompie? Nie lepiej grać w gry w 1080p w lepszej rozdzielczości? PS4 jakoś udało się zrobić 1080p, a dlaczego Xbox One nie udało się to?? Proste, bo za dużo pierdół wwalili w klocka, co za dużo to nie zdrowo.

15. kpakalski

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Telefony kiedyś też służyły tylko do rozmowy a potem zaczęto dodawać coraz to nowsze bajery i gadżety. Jakie są telefony teraz w porównaniu do tych np. sprzed 20 lat ? I jakoś nikt się nie pluje że "Telefony powinny być do dzwonienia a nie robienia zdjęć, grania czy korzystania z internetu. Powinny nazywać się kieszonkowym multimedialnym centrum rozrywki a nie telefonami !!!" albo "Przecież po co aparat w telefonie jak chce się robić zdjęcia to się do tego używa aparatu cyfrowego a jak chce się grać to jest PSP". Jeżeli ktoś uważa że konsole powinny być tylko do grania to również powinien mieć podobne zdanie co do telefonów. w innym przypadku jest zwykłym dennym hipokrytą. rafallo podaj jakiś artykuł w którym jest jasno i stanowczo napisane że tylko Amerykanie będę miEli możliwość korzystania z dodatkowych funkcji chętnie bym sobie o tym poczytał i jeszcze jedno rafallo po co komu konsola skoro gry są na PC ? Co za dużo to nie zdrowo.

5 użytkowników lubi ten post.
  16. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    i pomyslec ze ladnych pare lat temu smartfony na symbianie mialy multitasking. a tu dopiero zawital na konsole. i to jedna ;]
    co nie zmienia faktu ze przy takim rgh moze to byc jeszcze ciekawsza opcja.
    nie moznosc sciagania w tle to zbrodnia w dobie obecnych konsol.

17. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przecież telefon już zmienił nazwę na " smartfon " także nie pisz tych wszystkich mądrości. Konsola to konsola. Ma służyć do grania a nie oglądania telewizji. Poza tym także liczyłem na nowym Xboxie na rozdzielczość 1080 p w grach. W końcu mam odbiornik TV Full Hd. Niestety srodze się zawiodłem.

18. kpakalski

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    czyli skoro mam motorolę z klawiszami + aparat + możliwość grania w gry i odtwarzania filmów to mam smartfona ? wow to nie wiedziałem tego. Czyli jakby zmienili nazwę konsola na np. Konsola multimedialna to byś już nie miał pretensji do MS?

19. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mówimy tu o urządzeniach z tej epoki a jeśli Ty posiadasz sprzęt z tamtej epoki to masz " telefon ". Konsola do gier to specyficzna nazwa dla specyficznego sprzętu. A więc sprzętu do grania. Xbox One nie jest już tą specyficzną rzeczą jaką jest konsola do gier. Także nazwa " konsola multimedialna " też by mi nie pasowała. Po prostu jest to Centrum Domowej Rozrywki czyli do wszystkiego co się tego tyczy a nie tylko do grania.

20. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Rozumiem że ktoś nie potrzebuje tych wszystkich funkcji. Nie musi z nich korzystać. Mimo wszystko konsola robiona jest pod wszystkich ludzi a nie tą część dla której konsola jest tylko do grania. Jak to ktoś powiedział wyżej - telefony macie tylko do dzwonienia? Zrozumcie, gry nic nie tracą na multitaskingu!!! Zostaną takie wspaniałe jak były, to robota developerów, nie Microsoftu! Gry będą, dodatkowe opcje będą. Same plusy.

21. kpakalski

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jak rozdzielić telefony które miały TYLKO funkcję dzwonienia z tymi "nowoczesnymi" klawiszowcami według ciebie bo o to mi się rozchodzi a nie różnicę między smartfonem a klawiszowcem. Po prostu nowe funkcję to tzw. postęp kiedyś z telefonami było tak samo ludzie narzekali po co nowe bajery telefon ma się żeby dzwonić a teraz nikt by sobie nie wyobrażał posiadać telefon którym może tylko dzwonić."Konsola to specyficzna nazwa" a telefon komórkowy nie jest specyficzną nazwą ?

Wczytywanie...

Poleć forum