1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox softmod, 80 GB, Linux, 2 pady, pilot

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kreciolboss, Listopad 2, 2009.

1. kreciolboss

kreciolboss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do zaoferowania świetne domowe centrum rozrywki jakim jest konsola Xbox. Konsola jest przerobiona metodą softmod, zainstalowany jest dysk twardy o pojemności 80 GB. Jako główny dashboard jest XBMC, który umożliwia odtwarzanie niemalże wszystkich formatów audio i video. Zainstalowany jest również Linux, dzięki któremu konsola staje się stacjonarnym komputerem. Ja osobiście używałem Xboxa jako dysk sieciowy na filmy i świetnie sprawdzał się w tej roli. Stan wizualny konsoli db+ (drobne ryski), techniczny bdb.
    Skład zestawu:
    - konsola Xbox
    - pad BigBen
    - pad SpeedLink (słabo działa jeden analog w lewo, ale da się grać)
    - kabel AV z adapterem EURO
    - pilot
    - odbiornik do pilota
    - kabel zasilający

Xbox softmod, 80 GB, Linux, 2 pady, pilot (804468530) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum