1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Softmod - Brak partycji 5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Quake96, Luty 26, 2014.

1. Quake96

Quake96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam ;)

Mam pewien problem, otóż przerobiłem właśnie XBOXa softmodem (sposób gangst3ra) metodą podmiany taśmy. Udało się przerobić, mam nowy dash (NXE), tylko problem jest z aplikacjami. Są one w paczce, lecz z tego co wyczytałem, trzeba je instaloiwać na partycję F (5). Tyle, że Xplorer360 pokazuje mi tylko partycje 0,1,2,3,4 bez 5. Gdzie wkleić te pliki? Na partycję 4?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    Najpierw musisz zrobić jej format np puchatym installerem.

4. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Okazało się, że UnleashX z paczki Gangst3ra jest przygotowany pod partycję 4, czyli wszystkie aplikacje (nawet te z poziomu dasha, jak np. XBMC) uruchamiane są z E:\apps, więc problem rozwiązany ;)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No to wielkie brawa, że Ci się udało z tym softmodem. Teraz możesz szaleć :)

6. Quake96

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To może, żeby nie syfić na forum to tutaj zapytam:

Jakie programy polecacie jeszcze zainstalować? Mam te 4 z paczki gangst3ra i XBMC. Myślałem nad emulatorem PSX'a, bo mam na niego sporo gier, ale nie wiem czy jest tam opcja odtwarzania gier z płyty.

Wczytywanie...

Poleć forum