1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX specyfikacja techniczna

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez igorro, Wrzesień 6, 2009.

1. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Specyfikacja Xboksa

Jest to pierwsza konsola, w której zastosowano dysk twardy do zapisywania stanów gier, zamiast kosztownych kart pamięci o niewielkiej pojemności. Dysk twardy jest wykorzystywany również do kopiowania danych z płyty DVD w celu przyspieszenia dostępu do danych. Konsola obsługiwała również tradycyjne karty pamięci. Wbudowany port ethernet oraz sieciowa usługa Xbox Live pozwala na łatwą grę wieloosobową.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nairdA69

nairdA69 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nysa
    To były czasy...

4. glizda360

glizda360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    New York
    Ja pamiętam swoje pierwsze spotkanie z X1.
    Kiedy grałem w Halo byłem oczrowany to było coś co skusiło mnie do zakupu:p

5. x-press

x-press Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najlepsze bylo to ze tam byl zwykly dysk jak do PC ;). programyp ozwalaly na odpalenie divix czy nawe RMVB ;).
    To widac ze to jest komputer w pudelku (dalo sie tam nawet Windowsa zainstalowac)

# CPU: zmodyfikowana wersja Pentium III pracująca z częstotliwością 733 MHz (FSB 133 MHz z obsługą MMX i SSE, slot Micro-PGA2, 180 nm, 32 KB L1 cache, 128 KB L2 cache)
    Pentium 3 733mhz ;)
    # GPU: NVIDIA NV2A 233 MHz
    GeForce 2 :p ;)
    64mb DDR :D

6. TyburPce

TyburPce Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich ja mam takie pytanie czy oprócz dysku twardego Arcade różni się czymś od Elite ??
    z góry wielkie THX

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    To pytanie raczej nie tutaj.

BTW pierwszy Xbox'ik był wspaniały :D uwielbiałem tą konsolę :D

8. rafalbork

rafalbork Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wiocha, nie znasz ;)
    Moja pierwsza samochodówka na Xboxa PGR2 to było coś, gdy zobaczyłem tą grafikę byłem podjarany na maksa

9. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    no to byly piekne czasy :D
    moja pierwsza gra to TOP SPIN :p

10. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja pamiętam jakieś 7-9 lat temu jak zagrałem u kuzyna w 007 na X1. Jarałem się tym chyba z tydzień :p

11. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Panowie a jak wgrać demówke gry na pendraka poprzez ten lub inny program?
    Pliki które otrzymalem po zassaniu demowki to folder connect, jak go wcisnąć na pena aby x'klocek go odczytał?

12. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam a co taki XbOx ma za funkcję po przeróbce?

Czy są jakieś nowe?

Ktoś powiedział że można zainstalować na tym Windowsa..Czy to prawda?

13. wert999

wert999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  14. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A ja jeszcze mam starego xboxa i siedzę najczęściej na linuxie lub windowsie :D Windowsa mam specjalnego a linuxa xdsl, net działa gg wszystko jest! Nieliczni mają w nim procesor 1200mhz (celeron, frosty z xboxscene zrobił polakowi taką modyfikację.) Ja sam przymierzam się do dołożenia ramu :D

15. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
  16. kamisanlublin

kamisanlublin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wita,tak piękne czasy retro,zabawnie się czuję jak czytam o x boxie który ma "taką kozacką specyfikację",hehe zabawnie dlatego że ja zaczynałem od gazety "Bajtek" i atari które zrobiłem z pudełka hahaha:p A jeszcze bardziej bawi mnie ta cała gonitwa za przekozakami graficznymi,kiedyś oczy i umysł musiał nadrabiać za pikselozę którą nam serwował ekran i jakby to ująć gracz bardziej się wczuwał w daną gierę. Teraz małolat na komunie dostaje kompa 4rdzeniowego,i x 360, a nawet się koło tego nie wykupczy bo już jest stare... bezkitu. Następne co mnie śmieszy to jak pierwszego satelitę słano w kosmos to miał procka odpowiadającego kalkulatorowi, to skoro teraz mamy maszyny "kilkunasto rdzeniowe" to czy możemy już się teleportować? a może respawnować na innych planetach? Konsola powinna do cna być wykoszystana pod względem swoich bebechów,a co widzimy? tylko bieg,byle by 1 mhz więcej.... eh real retro is dead...

17. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mam tę konsolę ponad 11 lat. Przerobioną chipem i nigdy się jej nie pozbędę. Jest przezajefajna.
    Do tej pory mądrzy koderzy tworzą do niej różne emulatory starych konsol,mikrokomputerów i automatów. Nie wspominając o takim cudzie jak program Xbox Media Center-ostatnia wersja modyfikowana-marzec 2013 ! Poza tym przez to,że posiada ona specjalnie zmodyfikowany procesor Pentium 3 do chwili obecnej nie ma w pełni działającego emulatora tej konsoli i raczej już nie będzie.
    Szczerze dziękuję Billowi Gatesowi i Microsoftowi za tę przewspaniałą konsolę.

18. Cwieku0

Cwieku0 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsolę dostałem z 10 lat może 9 temu, pierwszy miał ją mój kuzyn u którego byłem co weekend. Strasznie się jaraliśmy że mamy takie coś(mieliśmy taką konsolę jako jedyni na osiedlu i chyba nawet u mnie w mieście bo nikt nie wiedział co to hehe)przygodę rozpoczęliśmy z HALO,później Crash Tag Team Racing i inne super gry.Jako że dwa trzy lata temu porzuciłem konsolę i pożyczyłem ją bratu to ostatnio mi się przypomniało o niej-poprosiłem brata żeby mi oddał bo i tak nie grał. Musiałem dokupić dwa pady bo mój młodszy brat się nimi za bardzo zaopiekował :D Jutro przyjeżdża ten mój kuzyn i będziemy ogrywać Halo 1 i 2 i inne kozackie gry.Wspomnienia wróciły :p

19. Sokar

Sokar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To były czasy. Pamiętam że nakręciłem się jak szczerbaty na suchary i na początku 2002r. była już u mnie wersja NTSC 1.0 :D
    Wieczne problemy z napędem (ERROR 12) doprowadzały mnie do szewskiej pasji :) Wymiana napędu Philips na Thomson poskutkowała. W końcu mogłem wyciskać ostatnie soki z HALO CE. Potem przeróbka na EVOX ;) (chip miał mieć możliwość flashowania a koleś wstawił mi homebrew :) ) - po tym jak odkryłem spisek :D nie oddałem już żadnej konsoli do serwisu - zawsze sam wykonywałem "prace konserwatorskie" (można więc powiedzieć że zmusiło mnie to do nauki i nieustannego poszukiwania wiedzy :) ).
    Niedługo będzie mijać 13 latek (staruszek dał o sobie znać w zeszłym roku automatycznie włączając się w nocy i wysuwając tackę z napędem - okazało się że ścieżki skorodowały i trzeba było wykonać zwory :) )...
    Ehhh... Te czasy... Łezka się w oku kręci....

20. maxtoto

maxtoto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Europa
    Witam wszystkich fanów tej wspaniałej maszyny, (nie wiem gdzie się mam przedstawić więc proszę moda o korekty) dzisiaj po raz 2 stałem się szczęśliwym posiadaczem Xbox One z początku lat 2000(wcześniej w 2002/2007). Po podpięciu z wypiekami na twarzy pizgnąłem atak na The Pillar of autumn, teraz chcę ją szybko przekonwertować na "kopie zapasowe" sęk w tym, że mam softmod by gangsta a nie mam poczciwego starego PC desktop tylko lapka. Proszę o wszelką pomoc jak mam dalej postąpić, żeby zaoszczędzić czas i dalej cieszyć się sprzętem, mile widziane każde komentarze i uwagi, strony z softem(Def Jam Fighting for NY),jak sprawdzić co kupiłem(HDD, DVD) i czy mogę zainstalować 2.5 calowy dysk ewentualnie jaki inny i jakiej pojemności, proszę o wskazówki w temacie który założyłem o kabel HD/AV (component).
    Pozdrawiam forum

Wczytywanie...

Poleć forum