Xbox super elite 250 gb mega okazja ?

SIWYGTR

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mój kolega kupił taka konsolke jak w temacie jest zadowolony bardzo i mysle czy czekac na nowego xboxa czy póki sie da kupic tego elita białego 250 gB bo tego nowego xboxa nie bedzie sie dało przerobic znowu pewnie przez rok jak nie dłuzej.
KUPOWac I MIEC SPOKÓJ ??? JAK MYSLICIE
 

radekbp29

Banned
jak chcesz przerobić a nie przeszkadza ci troszkę więcej hałasu oraz wielkość (3cm) to bierz elitke :)
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
jelsi juz kupujesz super elite to masz dysk 250gb i instalujesz na nim gry wiec mozesz zapomniec o halasie.
ja bym poczekal na "nowego" xboxa i jakies informacje o jego przerobce.
 

wasik24

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli WiFi oraz wielkość konsoli która wcześniej była poruszona nie jest Ci potrzebna to kup super elite (jaspera).
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak chcesz przerobić to kupuj Xboxa 360 super elite :)
 

szczupakww

Użytkownik
Użytkownik
to prawda
 

play

Banned
Świeżak
Możesz poczekać chwile na nowego xb to może dostaniesz taniej tego starego :)
 

shady1992

Świeżak
Świeżak
Play dobrze mówi, powinny spaść z ceny, pytałem sie w komputroniku mowili ze za 1100zł bedzie SLIM wiec Elite albo super elite będzie duzo tanszy niz jest teraz, cos ok 900zł moze nawet super elite. Ale okaze sie w praniu.
 

djpeterman

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym właśnie poczekał aż wyjdzie nowy, po pewnym czasie elite stanieje i wtedy go sobie kup :)

Shady ubiegłeś mnie .
 

SIWYGTR

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No wlasnie wydaje mi sie ze na maxa zdrozeją bo nowych sie nie bedzie dało przerobic po banach i gonitwach napewnbo zabezpieczą ją i to ostro
 

Do góry Bottom