xbox tv crt i "czincze"

RBA2711

Banned
Wiec tak mam xboxa arcade z 2006-11-05. zainstalowalem przerobke 2.0 lt i skyrim wyglada tak jakos dziwnie litery sie zlewaja obraz taki nie ostry zreszta nie tylko skyrim ale i wiekszosc gier. GTA nie zdazal wczytywac tekstur.
1.Czy cos nie tak z xboxem?
2. Czy obraz przez czincze jest naprawde tak slaby? Czy to taka grafika?
3. Czy nowsze xboxy to roznica graficzna?
4. Czy warto zamiast tv 29 cali crt 100hz podlaczyc monitor 22 cali full hd przejsciowkami? (Nie posiadam wyjscia hdmi w xboxie)
 

RBA2711

Banned
up nikt nie podpowie?
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
1. Z xboxem jest wszystko w porzadku.
2. Obraz przez chinche jest taki slaby i nic z tym nie zrobisz.
3. Kazdy xbox ma taka sama grafike.
4. Na 1000% warto. Roznica bedzie kolosalna wszystko bedzie wyrazne. Zreszta sam sie przekonasz jak podlaczysz. Tylko jezeli nie masz wyjscia hdmi w xboxie to podejrzewam ze chcesz kupic kabel vga. W takim razie nie kupuj tych najtanszych bo sa slabo wykonane i obraz bedzie slaby. Najlepiej kupic oryginalny Microsoftu.
Jezeli chodzi o to Gta to normalne ze Ci sie tekstury nie wczytuja. Jak zainstalujesz na dysk to problem zniknie. :)
 

taczka

Użytkownik
Użytkownik
Też miałem taki problem ze skyrim, miałem jakiegoś samsunga crt dwadzieścia pare cali, teraz mam lcd Akai o dziwo obraz bdb full hd 32 cale, wszystko pięknie widać różnica kolosalna oczywiście że warto się podpiąć pod monitor full hd
 

Do góry Bottom