1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox uszkodzony profil

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DaWoXxX, Listopad 8, 2009.

1. DaWoXxX

DaWoXxX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn
    Kumpel przyniósł swoją konsole przeniosłem mój dysk z mojej zbanowanej konsoli i pisze że profil jest uszkodzony kiedy ściągnę a xbox live mój profil mam G ale kiedy przeniose go na Mojom konsole pisze ze jest 0G i z powrotem na konsole kolegi to znowu jest uszkodzony czyli moja konsola uszkadza profil??

2. Lotnik421 Xbox One

3. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To taka blokada zalozona przez M$ musisz sie zalogowac na XBL na niezbanowanej konsoli aby odzyskac Gt z achivementami

4. eiooo

eiooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdy zdobywasz achievementy na zbanowanej konsol twoj profil jak i reszta plikow znajdujacych sie na dysku zostaje uszkodzana , gdy podlaczysz dysk ze zbanwoanej konsoli ( a zdobywales na nej jakies achievementy) twoj profil bedzie uszkodzony i zostanie wyzerowany

5. olefasole

olefasole Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    eee a jest tak samo gdy zrobiłem na odwrót? ja miałem nie zbanowaną a poszedłem z dyskiem do kumpla co miał zbanowaną i u niego działało i działa a u mnie teraz już a ni troche

6. sokolb

sokolb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja mam pytanko. Czy coś się zmieniło od ostatniego postu odnośnie uszkodzonych profili? Byłem przed chwilą u kumpla, podłączyłem dysk i wszystko pięknie działało, podłączyłem z powrotem do mojej konsoli i już nic nie działa. Pisze tylko, że profil uszkodzony. Teoretycznie on twierdzi, że nigdy konsoli do neta nie podłączał więc nie powinien mieć bana, a nawet jeśli to żadnych achivementów raczej u niego nie zdobyłem. Ja też konsoli nigdy nie podłączałem do neta więc nie mogę raczej skorzystać z opcji "odzyskaj gamertag gracza". Znalazłem taką instrukcję na necie: Zmiana Uszkodzonego profilu na normalny - PREMIERA! Nowy XBOX - Online jak myślicie zadziała to, będzie później ban? A może ktoś ma inną pewniejszą metodę. Proszę o pomoc bo jak od nowa będę musiał grać w Dark Souls to chyba zrezygnuję całkowicie.

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sokolb - naprawiałem tym sposobem profil kumpla, który dostał flagę i jak dotąd od paru miesięcy gra online z flagą na naprawionym profilu i nic się nie dzieje, więc polecam tę metodę.

8. sokolb

sokolb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie to zaraz jade do kumpla po Data Cable i będę próbował naprawić. A jeszcze takie pytanko tam pisze: "First thing you want to do is get a back-up of your current profile". W XBOXie nigdzie nie mam opcji żeby skopiować profil co najwyżej żeby przenieść tak więc w tym poradniku chodzi o to żebym skopiował profil za pomocą tego kabla na dysk, czy o co?

Wczytywanie...

Poleć forum