1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox uzyskanie dzwięku po podłączeniu przez DVI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ajron90, Grudzień 15, 2013.

1. ajron90

ajron90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jako że to mój pierwszy post na forum wypadałoby się przywitać- Witam wszystkich.

Ale do rzeczy, kilka dni temu nabyłem konsole Xbox z RGH chciałem ją podłączyć do monitora który niestety ma tylko dvi (i display port). Podłączyłem wszystko przejściówką DVI- HDMI no i jak wiadomo standard DVI nie przesyła dźwięku. I tu nasuwa się pytanie czy istnieją sposoby żeby jakoś obejść ten problem? Głównie chcę uzyskać dźwięk na słuchawkach. Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum