1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox vs ps kilka pytan

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez paradox2604, Styczeń 30, 2013.

1. paradox2604

paradox2604 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pytam tak z ciekawosci :) czym sie rozni xbox 360 od Ps3? chodzi mi o sprawy techniczne czy faktycznie ps3 ma lepsze bebechy? bo jezeli tak to po jakiego grzyba wypuszczaja ps4?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wrona93

Wrona93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    PS3 ma taka sama konfiguracje sprzętową co X pewnie zobaczyłeś jakaś wypowiedz "fanboja" PS który wierzy w coś co mu powiedza :) jak nie wiesz dlaczego robia PS4 to jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze.

4. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czytalem na jakims forum ze ps3 ma wiecej procesorow?tz rdzeni i jest 9 razy mocniejsza?

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

ps3 faktycznie jest troche mocnejsze od xboxa ale nie na tyle aby pociagnac wspolczesna grafike, po drugie jest tak trudne i skomplikowane ze producenci robiacy gry multiplatformowe a nie jedynie na ps3 maja wielkie problemy z optymalizacja na tej konsoli i takie gry najczesciej najgorzej wygladaja na ps3 wiec nie zawsze wieksza moc rowna sie lepszej grafice

6. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ostatnio oglądałem na hyperze borderlands 2 na ps3 to właśnie ludzie narzekają że na ps3 tekstury ładują się bardzo długo. Polecam porównanie ps3 xbox pc f1 2011 i tam właśnie pokazuje że ps3 ma beznadziejna grafike.

7. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widzę że fanboyów shitboxa co nie miara.
    Mam w posiadaniu na około tydzień Xbox'a Slima i PS3 Slim, moje wnioski:
    PS3:
    +Cichsze
    +DARMOWY NET!
    +Nie muszę żąglowac płytami tak jak w Xbox'ie-krążek jest zawsze jeden
    +Przyjemniejszy dla oka interfejs
    +brak wysuwanej tacki (w X'ie można łatwo kopnąć w nią .)
    +bardziej przyszłościowe-o wiele mocniejsze bebechy
    +wymiatające exclusivy
    Xbox Slim:
    +wygodniejszy kontroler
    +usługi online bardziej dopracowane
    +każde COD bardzo ładnie wygląda, w przeciwieństwie do PS3
    Od razu mówię, że od około 3 lat mam swojego Xboxa Elite, a dwie konsolki mam na około tydzień. Oczywiście zaraz dostanę, że jestem fanboyem PS3.
    Xbox'owcy, prawda jest jedna-PS3 jest lepsze bez dyskusji. Ale i tak kolejne 20 postów będzie przeciwne temu, co napisałem.
    Pozdro.

8. paradox2604

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co do jednego to jestem pewien pady od xboxa sa o wiele wygodniejsze niz ps3 ale ps3 ma duuuuuuzy plus za darmowy net ale tu pytanko tommy co masz na mysli ze do ps3 krazek jest tylko jeden?

9. WithheldRug578

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Gie prawda bo xbox jest cichy.

10. WithheldRug578

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ehehe ps3 jest lepsze a ja jestem James Bond

11. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    barman_2000 co Ty wogóle człowieku piszesz ? wejdz sobie na specyfikacje xa a ps i pokaż mi zmiany ? chyba w nazwie pozdespołów nawet ostatnio w PSX był artykuł że to jest to samo tylko w innym pudle i jak sie nie znasz to sam się nie wypowiadaj.

12. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: xbox vs ps kilka pytan

Chodzi mu o gry które na xboxa wychodzą na więcej niż jednej płycie np. Max payne 3 (2 dvd), l.a noire (3dvd) a na ps3 wszystko jest na jednej płycie bo ma blu-ray

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

13. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bardzo ciekawe, super nowosci gadasz, oczywiscie jestes madrzejszy od ludzi tworzacych gry ktorzy sie wypowiadali o obu konsolach i ich mozliwosciach... ale lepiej wierzyc jakiemus pismakowi

co do goscia ktory tutaj wypisywal zalety ps3 to same bzdury piszesz...

co z tego ze net darmowy jak dziala jak krew z nosa... interfesj ps3 dla mnie jest do bani ale to kwestia gustu, lepsze exclusivy?? kwestia gustu i nie sadze ze ps3 ma lepsze, cicha praca? xbox tez jest cichy, brak wysuwanej tacki? to akurat nie jest zaleta bo sie czesto psuje i to najgorszy element calego ps3 i rysuje plyty a nie wiem co ty robisz z konsola ze chcesz kopac naped w xboxie, co do tego ze przyszlosciowa to kolejna bzdura bo jest tak samo juz zacofana jak xbox

1 osoba to lubi.
  14. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Exclusivy bez gadki są lepsze, to Xbox właśnie rysuje płyty (ale rzadko), gram akurat online i nie widzę, żeby PSN działał jak krew z nosa, wręcz odwrotnie, to dashboard na moim Shitboxie nie chce się wczytać od jakiegoś tygodnia, co przy moim necie 60MB/s nie powinno się zdarzyć. PS3 do tej pory jest mocne sprzętowo, w porównaniu do Xbox'a.
    W sumie nie ma sensu się kłócić, ktoś woli to, ktoś woli tamto i tyle.
    Pozdro.

15. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tu nie ma co sie klocic tylko stwierdzam fakty, poczytaj sobie forum ps3 i zobacz ile z nich juz wysiadlo i nie da sie grac z plyty wlasnie przez ten naped bez tacki, na allegro jest takich masa bo nie oplaca sie tego naprawiac i regularnie gram na ps3 u kolegi wiec widze jak ten wspanialy darmowy net dziala i jaka to jest usluga, przynajmniej wiem za co place, xbox rysuje plyty wtedy tylko jak ktos inteligenty nim rusza podczas pracy, ale to jest wada kazdego napedu nawet w kompie, a co do Exow to nie wiem ktore niby sa lepsze, jedyna gra godna polecenia jakiej o podobnej tematyce nie ma na xboxie to Uncharted

16. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Odp: xbox vs ps kilka pytan

Większość multiplatformowych gier działa lepiej i wygląda na xboxie a jest to 90% gier w które się gra na konsolach, więc PS3 z tymi swoimi exlusiwami może się schować.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

17. Wrona93

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    LPA
    nie jakiemuś "pismakowi" tak jak to ujołeś tylko ludzie w tym siedzą od podstaw i testowali obie konsole maja te same parametry sprzetowe tylko innych firm, a co do Uncharted to już dawno wycisneli ostatnie soki z PS3 jak to zrobił Microsoft z Halo :)

Wczytywanie...

Poleć forum