1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox vs ps3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szybkus, Styczeń 10, 2010.

1. szybkus

szybkus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dokładnie jutro do 16 muszę się zastanowić co wybrać czy ps3 czy x boxa elite. Widziałem w faq podobne tematy lecz są stare to chciałem to odświeżyć. Wiemy już że gier nie jest więcej na x-klocku niż na ps3. Z grafiką nie wiem bo na youtube filmy typu "ps3 vs xbox" = shit bo screny nie są jednakowe tylko porównają np.HALO3 do killzona2 więc to nie ma sensu.Gdy szedłem dziś do mm obejrzeć xboxa nastawiłem się że go kupię ale brat mi powiedział że x box ma 3 rdzeniowy procesor a ps3 8 rdzeni dlatego teraz trochę bardziej za ps3 jestem bo niedługo nowsze gry nie będą chodzić na x boxa ponieważ ma 3 rdzenie. Mówił mi też że METAL Gear SOLID nie wyszło na xboxa bo by nie poszło nie wiem czy to prawda. Wziął bym xboxa ale boje się że 3 rdzeniowy procek na długo nie posłuży a 8 rdzeniowy przez 5-10 lat na pewno
    Proszę pomóżcie może się mylę i procek w x boxie też wystarczy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To poszukaj po prostu... A dokładnie w off-topic

Wczytywanie...