1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox w czasie gry wylacza sie i piszczy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cinekx12, Sierpień 25, 2014.

1. cinekx12

cinekx12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox wylacza sie i wlacza-RGH SLIM TRINITY

Mieliscie taki problem ze podczas gdy graliscie w jakas gre to xbox sie wylaczyl i zaczol piszczec ? Mam zrobione RGH - PLYTA TRINITY - SLIM 250 GB. To wina zle zrobionego rgh czy cos ? RGH mam juz zrobione 1 rok i nuie bylo zadnych problemow nie wylaczal sie i nie piszczal, poprostu smigal tak jak nalezy :) A teraz mam takie cos /\

EDIT: Konsola sie wylacza i piszczy i jak ja od nowa wlacze to jest zmieniona rozdzielczosc na 640x iles tam i muszre wchodzic i zmieniac o co chodzi w tym wtf ? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. OrdinaRyMaN

OrdinaRyMaN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Możliwe że masz problemy z płytą główną która się przegrzewa lub z zasilaczem.

-Zapalają się RROD ?
    -Czy to piszczenie nie występuje czasami w zasilaczu ? (sprawdź dokładnie)
    -podaj datę produkcji konsoli ! (którą masz z tyłu obudowy)

4. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    - xbox swieci sie na zielono
    - nie jestem pewny ale bylaq taka sytuacja ze gralem po poludniu i wszystko gralo nie wylaczyl sie ani razu.Pozniej przychodze od kolegi wieczorem xbox byl wylaczony ale podpiety do pradu i wlasnie wtedy piszczal ( ale xbox byl wylaczony,a zasilacz wtedy chodzi ? chyba swieci sie na zolto) Czyli wynika z tego ze zasilacz piszczy.
    - Wiem ze to jest plyta trinity

Czyli ze musze kupic nowy zasilacz? Ale przeciez wszystko wczoraj mi hulalo i teraz gram i nie wylacza sie. Czyzby sam zasilacz piszczal jak xbox jest wylaczony, z jakiego powodu tak wariuje ?

PS. Napisalem do goscia co mi robil ta przerobke i powiedzial ze trzeba zaczac od wymiany pasty pod radiatorem. Ale napisalem mu wtedy ze xbox piszczy a nie zasilacz bo wtedy tego nie wiedzialem ;d dopiero teraz dalo mi to cos do myslenia ;d

5. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ja jak raz paliłem procki z socetu 478 to procki piszczały podczas palenia :d możliwe, że pasta już jest nie do użytku i przegrzewa sie :p podczas zwiechy odpal konsole od nowa i sprawdź tempy

1 osoba to lubi.
  6. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To juz nie wiem co robic ;/ Jechac i wymienic ta paste - koszt 50 zl wymiany pasty / Czy cos jest z zasilaczem bo z tego co wynika to on piszczy ;d

7. lolekw660i

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Rozdziałkę Ci zmienia ? Może sprawdź inny kabel hdmi może zware jakaś robi lub coś. Najlepiej odłącz wszystko i podłącz ponownie . Jak zasiłka piszczy to pożycz od kogoś drugą i sprawdź czy coś sie dzieje :p

8. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Juz odlaczalem kabel i wtykalem do hdmi1 i hdmi2 i dalej sie to pojawia. No tak jak przyszedlem to tylko wylaczylem xboxa z pradu zeby isc spac zeby nie piszczal . rano wstalem i odpalilem xboxa i jest zmieona rozdzialka na najmiejsza prawdopodobnie bo obrazu jest powiekoszony ;d to zawsze wchodze w ustawienia systemowe xboxa360 i pozniej hdtv i zmieniam na 1080p i jest git

9. lolekw660i

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Weź spróbuj od koogś pożyczyć zasilacz i potestować :p

10. OrdinaRyMaN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Podejrzewam płytę główną (najczęstszą przyczyną wyłączania się konsol jest przegrzewanie się jej ) lecz nie wykluczam również zasilacza (może mieć wpływ na przegrzewanie jak i problemy z "RD", sprawdź na innym), pastę bym raczej wykluczył ponieważ gdyby były z nią problemy widziałby podczas grania artefakty.

11. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ty tak na poważnie z tymi artefaktami od pasty ? Xbox jak się przegrzewa to automatycznie jest informacja i się wyłącza konsola. Jakie masz temperatury w FSD ? Konsola ma dużo miejsca dookoła, zasilacz ma wentylator zobacz czy wydmu****e powietrze przez krateczki i czy zawsze się włącza podczas włączania konsoli, czy są jakiekolwiek inne objawy zanim następuje reset konsoli. Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w serwisie i sprawdzenie instalacji RGH oraz inne czynności w celu diagnozy.

12. belkocik

belkocik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temp sa w normie proc 65 grafa tak do 61 pamięć 50 cos obudowa 35+ takie cos czasami sa większe a.czasami mniejsze . Konsola włącza sie za 1 razem. Wiatrak ustawiony na auto. W zasilaczu cos słychać jakby cos chodziło.

Mi to kuzynki mówiły ze sam sie wyłącza i cos piszczy, mnie wtedy nie było 1.5 miesiąca w Polsce.Okazało sie ze to zasilacz piszczy jak wieczorem przyszedłem do domu i piszczalo tak co 2-3 s.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

13. OrdinaRyMaN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ORSO: Nie zawsze konsola informuję nas o wyłączeniu jeżeli się przegrzewa (wiem z doświadczenia) , pamiętajmy że dużo zależy od przyczyn tego przegrzania zresztą ja napisałem co ja o tym sądzę, jak ja sądze jaka może być przyczyna .

14. OrdinaRyMaN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    belkocik: sprzwdź inny zasilacz, jeżeli to nie pomoże to udaj się do serwisu a zobaczysz że jest to płyta główna.

Pozdrawiam wszystkich.

15. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    xxxxxxx

Pozyczylem zasilacz od kolegi i dalej tak samo sie dzieje. Czyli jest cos z xboxem :/ plyta glowna ? Zawiesc do tego kolesia co robil rgh to moze cos tam sie uszkodzilo czy cos ? :v

16. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Up. Sory ale musze miec szybkie info

17. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Lepiej zawieź żeby sprawdził

Tapnięte z mojej Z1

18. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odpisal mi ze narazie nie ma czasu ;/.. Zaobserowalem ze xbox podczas wylaczenia sie nie daje zadnego komunikatu o temperaturach ( powoli ciemnieje obraz i xbox zaczyna piszczec i jest brak sygnalu na tv. Jak od nowa go wlacze temperatury sa normalne. Czasami pogram dluzej (2-3 h i sie wylaczy a czasami zagram 5 min i zaczyna piszczec) Czyzby to napewno plyta glowna ? Jesliby tak to jaki bd koszt wymiany plyty ?

19. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak piszczy? Nagraj video w wysokiej rozdzielczości z audio. Tylko nie suszarką do glowy..

20. cinekx12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Znaczy nie piszczy tylko oddaje dzwiek jak sie wlacza (jak naciskam na przycisk do wlaczenia o ten dzwiek mi chodzi)- bo on sie wylacza i wlacza caly czas. I jak tak sie dzieje to naciskam na ten przycisk od wlaczania/wylaczania konsoli i nie reaguje na nic.

Edit:

* Czasami pyknie sobie 1 raz i wylaczy konsole, minie tak 20 sekund moze troche wiecej i dalej "piszczy" tylko szybciej.
    *W czasie jak wylacza sie i wlacza zdarzylo sie ze xbox sie wlaczyl ale byla zmieniona rozdzielczosc na najmniejsza (chyba 480p 640x480) ale po chwili wylaczyl sie i zaczal dalej "piszczec"
    *Nie ma zadnych komunikatow jak sie wylacza i zaczyna "piszczec" - obraz staje sie ciemniejszy i sie wylacza i jest brak sygnalu na tv

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  21. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ja tam słyszę jak napęd kopie, jest płyta w środku jakaś?
    a wgl, to fajnie pika. :D

Wczytywanie...

Poleć forum