1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox w kolorze Piano Black

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DeeJay85, Maj 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DeeJay85

DeeJay85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Szykuje się kupna Xboxa slima 250GB. Bardzo podoba mi się wersja Piano Black aczkolwiek z tego co widzę na allegro praktycznie wszystkie egzemplarze są porysowane i każdy pisze że to jest norma. Znalazłem też opinie że konsola w tym kolorze rysuje się nawet od ścierania z niej kurzu. Czy to prawda że ta konsola jest aż taka delikatna? Czy to raczej wynika ze zwykłego niedbalstwa o sprzęt. Ja .staram się raczej dbać o sprzęt, nie kładłem nigdy na konsolach padów czy gier chociaż na chwilę, aczkolwiek jeśli ta wersja jest faktycznie aż tak delikatna to nie wiem czy nie szukać lepiej matowej wersji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, jest ona dosyć "delikatna" i nawet od ścierania kurzu się rysuję. Ale tu chyba nie chodzi o rysy tylko o to żeby dobrze chodziła ;D
    Ale jeśli zależy Ci na wyglądzie to szukaj matowej, podobno mniej jest podatna na ryski.

4. BezKitu

BezKitu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukaj też na e-bay

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum