1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox w ogole sie nie włacza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez grzegorz1652, Styczeń 10, 2013.

1. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam problem z xboxem poniewaz robilem sobie docisk i przez moja nie uwage podczas dokrecania uszkodziłem sobie przekaźnik czy coś w tym stylu takie malutkie na plycie oznaczone jako C2B15 i od tego czasu nie uruchamia mi się konsola w ogóle nawet wiatraki nie drgną ;( czy jest jeszcze jakas szansa na odratowanie xboxa czy do śmieci? :( dodam jeszcze jakby co że mam drugą taką sama płytę na części tylko problem jest jeszcze taki że to miejsce gdzie bylo tam wlutowane tamto to nie ma w ogole tam cyny i nie ma do czego przlutowac nowego przekaźnika jakby co ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest kondensator a nie żaden przekaźnik. Jeżeli masz inną płytę to przelutuj go.

4. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no ale w tym problem że jego nie ma doczego przelutowac w tym miejscu co byl to nie ma w ogóle cyny i jak dotknę miernikiem na płycie to nic nie pokazuje a jak dotknę na tej starej na części to pokazuje normalnie jakies napiecie

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    wrzuć zdjecie

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    "docisk" to coś co rdzenie i pady na płycie lubią najbardziej. :mad-new: Niezależnie od kondziora płyta do śmieci

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum