1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox wariuje...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kazkoliber, Wrzesień 18, 2013.

1. kazkoliber

kazkoliber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema,
    mam problem prawdopodobnie z laserem, bo konsola świruje dosłownie. Wsadzam płytkę i nie czyta mi jej, a gdy wsadzam ją ponownie i tak przez kilka razy obojętnie w którym momencie konsola mi się resetuje. Otwierałem konsole, żeby zażegnać ten problem i super wszystko się udało konsola widzi płytki (przeczyściłem laser w napędzie). Dwa dni pograłem spokojnie i załączam ją jak zawsze i problem się powtórzył. Nie czyta mi płytek, ale jak go obrócę czasami zaskoczy i grać mogę normalnie. Dzisiaj niestety nie pomaga już żadne obrócenie, pytanie co się stało? Laser? czy może inny problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Laser do wymiany.

1 osoba to lubi.
  4. kazkoliber

kazkoliber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Rozkręcam jeszcze raz może pomoże coś a jak nie no to zamówie laser. Na allegro mam zamówić do xboxa wersja ani model nie ma znaczenia?

Chyba, że przerobie Xboxa na RGH, tylko nie wiem czy jest napęd sprawny potrzebny do RGH napiszcie mi to jak możecie :) Jak nie to będę przerabiał.

Wczytywanie...

Poleć forum