1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox wczytuje gry jako multimedia.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 2kawka2, Styczeń 8, 2014.

1. 2kawka2

2kawka2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dosyć starego xboxa 2008 roku. Gry wczytuje jako multimedia, jest logo xboxa i na dole play itp. a niektóre, że pojawa się uruchom grę, ekran robi się czarny jakby chcaił się włączyć i spowrotem wraca do głównego menu, tak jest np przy fifie 2013. Napęd nie wydaje jakiś nienormalnych dźwięków, wszystko wydaje się w porządku. Dodam że xbox nigdy nie był przerabiany, ma wgraną najnowszą aktualizacje i po włożeniu płyt audio, wczytuje szybko i czyta mocno porysowane. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wygląda na zużyty laser od DVD. Lasery w głowicy są 2, jeden do CD a dragi do DVD dlatego płyta CD działa.

4. 2kawka2

2kawka2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam kupić sam laser, czy cały napęd? dodam że mam firmy hitachi.

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nic na nim nie działa? Płyty nie porysowane? Laser lub napęd jak ci wyjdzie taniej bo na to wygląda ,że padł laser.

6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli to rzeczywiście laser to najwygodniej kupić samą głowicę, wymiana całego napędu to już większe koszta i późniejsze problemy.

7. 2kawka2

2kawka2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w/w np fifa 2013, jest niemal nowa. Może zacznę od początku. Dostałem xboxa i tam po całości nie działał napęd, miałem drugiego x zepsutego i z niego wymątowałem ten napęd który teraz nie działa. Czy ta wymiana mogła spowadować, że nie wczytuje gier?

8. 2kawka2

2kawka2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okazał się że napęd który wymieniłem ma i inny key, gdzie płyta główna i napęd muszą mieć identyczny, wtedy bedzie wszystko działać. Key został wyciagnięty ze starego napędu i wgrany do nowego. Dzięki za odpowiedzi, mozna zamknąć temat.

Wczytywanie...

Poleć forum