1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox we francji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rasta82, Listopad 24, 2012.

1. rasta82

rasta82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,nie ogarniam pewnego tematu,mianowicie pracuje teraz we francji za niedlugo przywioze sobie xboxa z polski i bede chcial grac na xbox live .Zastanawia mnie to czy nie bedzie problemu z tym ze korzystam z internetu poprzez uzywanie hasla do internetu od sasiada.Poprstu zeby placic mnie za internet jemu daje kase a on udostepnil mi swoj klucz.on zreszta tez ciagle ciupie w black ops-a ale teraz nie wiem wlasnie czy bez problemu moja konsola sie polaczy.z góry dzieki za jakas rade!!!pozdrawiam wszystkich!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    nie będzie problemów bo sam tak mama, że dziele z sąsiadem internet, a jaka szybkość internetu ? bo mówisz ze On cały czas gra, więc lagi mogą być :D

4. rasta82

rasta82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    xbox

Dzieki mam nadzieje ze nie bedzie problemu bo juz bym cos pograł,a predkosc internetu nie jest zbyt duza bo 10 mega wiec nie wiem,moze na zmiane bedziemy grac on w sobote ja w niedziele:) a gdzie jestes za granica?

Wczytywanie...

Poleć forum