1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox+Wieża

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bartex95, Czerwiec 26, 2010.

1. bartex95

bartex95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    Mam pytanie czy możliwe jest podłączenia Xboxa do wieży aby dźwięk był równocześnie z telewizora jak i wieży. Jeżeli tak jaki kabel jest potrzebny i ile kosztuje. Proszę również o jakieś linki do tych kabli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nokiauser

nokiauser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    Rozgaleznik na chinche konkretnie ten biały i czerwony przy standardowym kablu do iksa wtykasz czerwony i bialy w rozgaleznik i potem poprowadzasz jeden komplet kabli do tv drugi do wiezy. Sumujac potrzebujesz rozgaleznik i 2 komplety kabli chinch-chinch

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    hdmi i chinche :p (tylko trzeba rozebrać obudowę od kabla MS z chinchami żeby się zmieścił gdy będzie podłączony HDMI) Jeżeli chodzi ci o kino domowe (wraz z tunerem) to hdmi + Toslink będzie najlepszy

5. bartex95

bartex95 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Grodzisk Mazowiecki
    A mogę jakieś zdjęcia tych kabli??
    Albo jakiś filmik bo nic nie rozumiem z tego co napisaliście. Mam ten zwykły kabel, jeszcze jakiś gdzie są 2 czerwone i 1 biały, tylko nie mam tego rozgałęziacza.

Poleć forum