1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox włącza się po dłuższym czasie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zasap, Listopad 17, 2008.

1. zasap

zasap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewiem problem z moim x360. Od jakis 2 dni nie załącza sie od razu.Kiedy go włączam monitor jest cały czas czarny a na x360 nawet nie zapalają sie zielone diody...a po jakis 30-40 sekundach dopiero się włącza?Wiecie może co to może być???

2. Lotnik421 Xbox One

3. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Xbox włącza się po dłuższym czasie

Wymieniałeś paste termoprzewodzącą? Kilku tak miało po tej operacji... ja też tyle, że po tych 30-40s mam RROD

4. zasap

zasap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

nic nie wymieniałem jeszcze...:/ale ja 3ROD nie mam..normalnie mi sie odpala tylko ze po jakimś czasie.

5. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jaj już pisałem ludzie mieli tak po wymianie pasty... hmmm... pewnie chodzi o to, że procesor za puźno odpowiada albo coś takiego, ale dlaczego?

6. zasap

zasap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

no tez mi sie wydawalo ze procek nie lapie od razu.myslalem ze ktos bedzie wiedzial jaka jest tego przyczyna ;/

Wczytywanie...

Poleć forum