Xbox włączył się bez RGH

MykPykPyk

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj jak włączyłem konsolę odpaliła się normalnie jak bez przeróbki. Wciskając przycisk Guide na padzie nie było żadnej opcji wejścia do FreestyleDasha.
Wyglądało to tak jakby nie było tego RGH. Więc wyłączyłem konsolę odpiąłem dysk i jeszcze raz wpiąłem (jak był podłączony gdy miała miejsca ta sytuacja, to widniały wszystkie gry) no to po odłączeniu i podłączeniu dysku i ponownym uruchomieniu konsola normalnie wstała tzn FreestyleDash itd..
Czy to mógł być jednorazowy przypadek czy oznaka że coś się dzieje ?
PS: Mogłem napisać to trochę chaotycznie, sorki ;)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ustaw sobie poprawną ścieżkę w launch.ini
uruchom dashlaunch i wskaż folder z freestyle dashem
 

MykPykPyk

Użytkownik
Użytkownik
Konsola działała na RGH już ponad miesiąc to był pierwszy taki przypadek
 

Sowa

Użytkownik
Użytkownik
Masz dysk zewnętrzny USB?
 

MykPykPyk

Użytkownik
Użytkownik
Nie, tylko konsolowy
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bez rgh - hah :)
Zrób jak radził Zonk, skonfiguruj na nowo linijke DEFAULT w dashlaunch'u i zapisz.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

na mchu jadali

Użytkownik
Użytkownik
Ona uruchomiła się normalnie FSD jest tylko alternatywą do zwykłego dasha. Gdy wejdziesz w ustawienia systemu włączy się normalny dash. I możesz przełączyć na fsd
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Jednorazowy też tak mam,że chip nie zaskakuje : o
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Wtf chip nie zaskakuje ?? Mylisz się skoro konsola się włączyła to chip działa idealnie, co innego jak nie ładuje się FSD kwestia dysku, pliku ini, lub przypadku.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
No to raczej przypadek. Sorry za pomyłkę
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Też tak miałem raz że konsola się włączyła i pokazało mi NXE, długo się nie zastanawiałem i włączyłem konsole jeszcze raz i włączyła FSD, czyli poprostu się zdarza, nie masz co sie martwić

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

italiano1984bp

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak mam po instalacji dashlunch 3,9 chyba coś jest z nim nie tak


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Zrób aktualizację do wersji 3.10, jeśli masz stare FSD też zainstaluj nowe rev 775.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4
 

na mchu jadali

Użytkownik
Użytkownik
To że wskoczyła do NEX to nie znaczy że włączyła sie bez RGH!!!
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki już wam mowie , z niektorymi dyskami xbox 360 ma problem (np z seagate na usb) na coronie chodzą dobrze a na trinity czasem nie zaskakują i nie odpala fsd.
 

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
Chłopaki już wam mowie , z niektorymi dyskami xbox 360 ma problem (np z seagate na usb) na coronie chodzą dobrze a na trinity czasem nie zaskakują i nie odpala fsd.
prawda na moim wewnętrznym scorpio jest tak samo - jedynie można to obejść wrzucając fsd razem z ini do pamięci wewnętrznej ale na dualnand to też ryzykowne jest w trybie xlive
ja tak mam - zaliczyłem obraz z aktualizacją xlive z pięć razy (pierwszy raz był z rok temu) - ale M$ to nie obchodzi dopóki się nie zalogujesz
 

Do góry Bottom