1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox wyłącza sie dopiero po 10 sekundach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Borowski1997, Styczeń 21, 2011.

1. Borowski1997

Borowski1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie!
    Mam taki nurtujący mnie problem: Otóż gram sobie gram, i nagle postanawiam wyłączyć konsole. Przytrzymuje przycisk środkowy, klikam wyłącz konsole i na ekranie znika obraz, na konsoli ten przycisk też sie wyłącza ale konsola dalej działa przez 10 sekund i się wyłącza. Czy to normalne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Sprawdz czy nie masz właczonej opcji pobieranie w tle. Jest w zakładce uruchamianie i wyłaczanie(czy cos w tym stylu) w ustawieniach.

4. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    może tak jak na komputerze musi zakończyć procesy?

5. Borowski1997

Borowski1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mjk1238 dobrze mi poradził - wyłączyłem to i odrazu sie wyłącza konsola. Dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum