1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox/XBL - bug ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez asagy, Styczeń 9, 2011.

1. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Witam. Zacznę od tego, że swoją konsolę mam nową, założyłem 1 konto - oczywiście dostałem 1 mc gold free. Jak mi się skończył ten gold, założyłem 2 konto - też dostałem 1 mc free, następnie znowu założyłem nowe konto - znowu mc free. Z 3 konta skończył mi się już gold, jako że nie za bardzo pasowały mi tamte GamerTagi postanowiłem założyć jeszcze 1 konto - już prawdziwe na którym będę cały czas grał itp. Zanim założyłem konto, usunąłem z konsoli konta nr 2 i 3, następnie założyłem nowe konto... i wyskoczyło, że mam 1 mc free golda na kolejne - już 4 konto ! Może ktoś z posiadaczy slima też tak miał ? Może to jakiś błąd konsoli itp. - no cóż z + dla mnie oczywiście, temat zakładam jakby ktoś ze slimką już wykorzystał 3x mc free golda, a nie ma teraz kasy na kupno to niech też spróbuje tak zrobić - oczywiście jak sie nie uda tamte 2 konto na konsolę można przywrócić ;] To tyle.

Poleć forum