Xbox z 2009

ka48

Świeżak
Świeżak
Witam kupiłem xboxa 360 z tej aukcji =XBOX 360=20 Gb HDD=#1 (1431203426) - Aukcje internetowe Allegro i jest z 11.04.2009 roku i odziwo nie posiada hdmi może ktoś mi to wyjaśnić.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Konsola byla na gwarancji gdzie zostaka wymieniona na nowego xenona. I nie jest to wersja arcade tylko core (nie ma arcade bez hdmi). Jesli dostales go w opakowaniu od arcade to nie jest to fabryczne opakowanie. Oddaj ja jako niezgodna z opisem i z powodu ze zdjecia wprowadzaja w blad.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
nigdzie na aukcji nie pisze że jest to arcade nie ma żadnego zdjęcia pokazującego pudełko od arcade to pod logiem zdjęcie konsoli z pudełkiem jest częścią szablonu i nie jest to zdjęcie przedmiotu, nie masz praw do reklamacji dałeś się wrobić .
 

ka48

Świeżak
Świeżak
Właśnie napisałem to teamu allegro.Jeszcze nie przyszła więc chyba mam jeszcze jakieś szanse?

Ps.Mam haczyk konsola została sprowadzona z Anglii a w opisie nie ma ani słowa.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
1 port USB??Xenon?? Człowieku,co ty kupiłeś???
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no faktycznie o tym że z Anglii sprowadzono nie ma ani słowa ale allegro i tak ci nie pomoże napiszą ci żebyś podał go do sądu sprawą cywilną i tyle to cała pomoc Allegro jedyne co ci zostaje to sprzedawcę poprosić o reklamację .

P.s jest informacja że to xenon

Procesor: IBM PowerPC Xenon
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie masz napisane że z 2009r.? a gdzie jest napisane że posiada port HDMI? i co z tego że z Anglii? przecież masz napisane że ksiązeczka po angielsku jest. to raczej wiadomo że nie polska wersja konsoli!

a gdzie masz oczy?

moim zdaniem tylko dobra wola (ha ha) sprzedającego może pomóc ci cofnąć transakcję.
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie masz prawa do reklamacji (wykiwał cię ) Mogłeś sprawdzić przed zamówieniem . Nie masz się do czego przyczepić ale próbuj (zawsze jest szansa)
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Niestety nie masz prawa do reklamacji (wykiwał cię ) Mogłeś sprawdzić przed zamówieniem . Nie masz się do czego przyczepić ale próbuj (zawsze jest szansa)
Sam się wykiwał.
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
dales sie wykiwac , ale walcz ,moze ci koles odda kase
 

mistrz77

Użytkownik
Użytkownik
Zgłoś sprawę na policję za oszustwo i po walce ci odda kase (powinien)
 

ka48

Świeżak
Świeżak
Dzięki Bogu wziąłem za pobraniem.Napisałem do allegro(towar niezgodny z opisem).On wystawił towar ponownie.I zakończy się soprem.
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
No to masz farta ;D moim zd nie było do czego się przyczepić
 

tomekcom

Użytkownik
Użytkownik
masz szanse na reklamacje ;)
 

Do góry Bottom