1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox z allegro a gwarancja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skreedi, Grudzień 14, 2010.

1. Skreedi

Skreedi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak jest z gwarancją jeśli kupowałem konsole na allegro? To co razem z nią dostałem z papierów to tylko paragon i instrukcja obsługi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zydoslav

Zydoslav Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli na aukcji było wyszczególnione, że konsola jest objęta gwarancją, a Ty masz dowód zakupu konsoli, to nie powinno być problemów, tak mi się przynajmniej wydaje. Zawsze możesz napisać do sprzedającego, żeby wysłał Ci jakiś dokument potwierdzający Twoje prawo do gwarancji w razie awarii :)

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jak masz paragon to jest ok. Gwarancja jest liczona od daty wystawienia pragaonu, jezeli by go nie bylo to data jest liczona od daty produkcji. Wystarczy ze zadzwonisz na infolinie M$ i bez problemu przyjma konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum