1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox z allegro z grami cyfrowymi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DreamerDream, Czerwiec 26, 2013.

1. DreamerDream

DreamerDream Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Szukałem na necie, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi.
    Na allegro można spotkać używane xboxy z cyfrowymi grami i mam kilka pytań.

Czy można mieć do nich dostęp nie mając dostępu do konta do którego należą?
    Czy można w nie grać na innych kontach tak długo jak są na twardym dysku?
    Jeśli konto live na którego są przypisane gry nie ma na XBoxie, ale są gry na dysku, to po zrobieniu nowego, ma się dostęp do tych gier?
    Czy można je przypisać do innego konta (czytałem, że można przenieść licencje, ale w tedy trza mieć dostęp do konta do którego są przypisane gry), czy są tego jakieś haczyki, czy po prostu będzie odpowiednia opcja do zrobienia tego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Dopóki są one na konsoli można w nie spokojnie grać na każdym profilu

Wczytywanie...

Poleć forum