1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox z amazon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dathan, Luty 17, 2010.

1. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    siema
    mam takie pytanie do osób które robiły już zakupy na amazon.co.uk

do rzeczy , prawdopodobnie dostane niedługo bon na 100 funtów na tą stronę i interesowałby mnie xbox 360 arcade który jest tam za 99.99 funtów.

i takie moje pytanie : ile musiałbym płacić za przesyłkę bo niestety nie mogę znaleźć , i czy wchodzą w grę jeszcze jakieś dodatkowe koszty np. z tytułu importu itp.
    z góry dzięki za odpowiedz

link do tego x'a :
    Xbox 360 Arcade Console: Amazon.co.uk: PC & Video Games

p.s. jeśli zły dział to sorry ale nie byłem pewien gdzie dać ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    bodajże cło będziesz musiał zapłacić, poszukaj sobie w necie jak to sie oblicza

4. MM314

MM314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    cła niema jesteśmy w UE, przy imporcie z USA jest

5. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    No tak więc to wyniesie mnie około 100 zeta - jeszcze przeboleje. Ale jak jest z przesyłka, bo jeśli mam za nią płacić kolejna stówe to lipa

6. RavenRuLeZ

RavenRuLeZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Birmingham UK
    Witam! Tak się składa ,że mieszkam w U.K i często robię zakupy na Amazon.co.uk.Niestety kolega MaroS się myli płaci się cło + jakieś koszty pakowania + wysyłke ;)

Oto info z Amazon.co.uk :

Video games console surcharge

If you order a games console your delivery may be subject to a surcharge of £3 (plus VAT, if applicable). This is for your security because of the bulky and expensive nature of such items. If the item is subject to a surcharge it will be clearly stated on its product information page. To work out the full delivery cost of a console (with surcharge), add together the "Per Item" rate, the "Per Delivery" rate plus the surcharge.

A tutaj link do informacji

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=200396150

Płacisz za przedmiot + koszty pakowania + wysyłka + cło

Ogolnie cena jest maxymalnie nieoplacalna jak za takie drobiazgi biorą majątek to co dopiero za konsole <lol>.Cheers!

7. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    A jeśli bym zamówiłbym na adres kolegi który mieszka w anglii a on by mi przywiózł to opłaty by wyniosły parę funtów tak ? Za dostarczenie do niego ,pakowanie itp .

8. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Co wy gadacie. Jakie clo ? Przeciez clo jest wliczone do ceny.
    Zaplacisz 105 funtów z przesyłka. Musisz miec tylko karte kredytowa.

9. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    nie nie nie w Europie nie ma cła jest tylko VAT .
    @misiob
    czyli jak bym miał bon na 100 funtów to bym musiał dopłacić 5 funtów ? coś nie mogę w to uwierzyć

a karta do czego ?

10. qba505

qba505 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja zamawiałem z amazon.de, jeśli kraj z którego zamawiasz jest w unii nie ma żadnego cła, przesyłka DHLem mnie kosztowała 20 pare euro to bylo wliczone już w tym kuponie, z tym że ja miałem kupon na 200euro. paczka przyszła po 3 dniach od info na maila, że zaczeli realizować zgłoszenie

11. RavenRuLeZ

RavenRuLeZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Birmingham UK
    Jak Ja zamawiałem paczke z Chin to płaciłem CŁO(Custom Charges).Ciężko mi stwierdzić czy będziesz płacił coś czy nie najlepiej spróbuj zamówić i przed samym końcem Ci wyjdzie ile masz zapłacić i czy potwierdzasz zamówienie jak wyjdzie kosmiczna cena to zamkniesz strone i tyle.A jeśli masz kolege w U.K to najlepiej kup na jego adres a on Ci wyśle z U.K jako Gift i gitara:) wysyłka Cię max 30funtów będzie kosztowała będzie.Cheers!

12. dathan

dathan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    no tak też myślałem ,więc pozostaje mi tylko liczy na kumpla w Anglii i niech mi ją przywiezie bo z kasą ciężko a wolałbym za te 30 Ł kupić jakiegoś oryginała ;)

a tak przy okazji : chiny nie są w Europie więc cło musiałeś płacić ;D

można zamknąć

Wczytywanie...

Poleć forum