1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox z Kinectem za 2 złote? Tak: w promocji Netii

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Czerwiec 15, 2011.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Super dostawca internetu + super umowa na 2 lata + mały dysk w xboxie - trzeba było by kupić co najmniej jakiś 20 gb (takie absolutne minimum).

Słowo super zostało użyte w dużej przenośni do słowa opisującego część ciała ludzkiego na które się siada.

Osobiście z daleka omijam promocje operatorów gsm typu: Damy laptopa czy PS3 a weź abonament itp itd. Wolę już nazbierać raz wydać te 1000zł (zależy od zestawu) i wiedzieć to co mam to jest moje i żadna umowa mnie nie obowiązuje znudzi mi się to schowam konsolkę (czy inny badziew) i za nic nie płacę miesięcznie.

Takie moje skromne zdanie.

Chociaż na pewno znajdą się osoby które uznają tą informacje (w 1 poście) za "łakomy kąsek" :)

Edit:
    I tak na marginesie
    http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/promocje-i-okazje-60234.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    pierwszy post przeniesiony do http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/promocje-i-okazje-60234-10.html

Wczytywanie...

Poleć forum