Xbox - z przerobionego na Oryginalny

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam przerobionego xboxa, ale teraz chciałbym np grać sobie w oryginalne gry, przez internet. Co mam zrobić, aby móc grać bez obawy o bana? Mogę np wgrać tylko soft od nowa? z płytki którą dostałem? Czy musze kupić nowy napęd?
 

mulerek

Użytkownik
Użytkownik
Proponuję udać się z tym do serwisu, który się zajmuje tego typu rzeczami. Wgra on z powrotem oryginalny flash napędu i będzie można spokojnie grać przez internet.
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź
 

szop

Użytkownik
Użytkownik
jak masz przeróbke LT to możesz sobie pograć :)

ja wczoraj grałem z 2h przez neta w 5 gier i nie dostałem bana :D


ale za to w nocy burza mi przyebała w Xboxa noi to gorsze niż ban ale uleczalne
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
Nie zbanowali Cię, bo banują falami :). Np teraz będzie w listopadzie i dopiero w listopadzie tam np 24 listopada dostaniesz Bana. Bany lecą zbiorczo dla wsyzstkich naraz jednego dnia
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
@ szop Takie wypowiedzi lubię :mad: . Nie masz pojęcia o czym mówisz to się nie wypowiadaj i nie mieszaj chłopakowi w głowie.

@suchjy Podłączałeś się kiedykolwiek na przerobionej konsoli do netu? Jeżeli tak to konsola może być już oflagowana i zmiana firmware na oryginalny juz nic Ci nie pomoże. Jeżeli nie podłączałeś się to musisz wgrać oryginalny firmware i tyle.
 

Suchjy

Użytkownik
Użytkownik
podlaczalem sie ale w nic nie gralem, pobralem tylko sterowniki od nich... zeby filmy dzialaly
 

tkh

Użytkownik
Użytkownik
Czyli to jest tak , jesli przerobie konsole to trace gwarancje ( ale nie korzystam z neta) ale jesli wgram oryginalny firmware to gwarancja wraca tak to jest ?
 

Do góry Bottom