1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox - z przerobionego na Oryginalny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Suchjy, Sierpień 14, 2010.

1. Suchjy

Suchjy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam przerobionego xboxa, ale teraz chciałbym np grać sobie w oryginalne gry, przez internet. Co mam zrobić, aby móc grać bez obawy o bana? Mogę np wgrać tylko soft od nowa? z płytki którą dostałem? Czy musze kupić nowy napęd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mulerek

mulerek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    Proponuję udać się z tym do serwisu, który się zajmuje tego typu rzeczami. Wgra on z powrotem oryginalny flash napędu i będzie można spokojnie grać przez internet.

4. Suchjy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. szop

szop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak masz przeróbke LT to możesz sobie pograć :)

ja wczoraj grałem z 2h przez neta w 5 gier i nie dostałem bana :D

ale za to w nocy burza mi przyebała w Xboxa noi to gorsze niż ban ale uleczalne

6. Suchjy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zbanowali Cię, bo banują falami :). Np teraz będzie w listopadzie i dopiero w listopadzie tam np 24 listopada dostaniesz Bana. Bany lecą zbiorczo dla wsyzstkich naraz jednego dnia

7. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    @ szop Takie wypowiedzi lubię :mad: . Nie masz pojęcia o czym mówisz to się nie wypowiadaj i nie mieszaj chłopakowi w głowie.

@suchjy Podłączałeś się kiedykolwiek na przerobionej konsoli do netu? Jeżeli tak to konsola może być już oflagowana i zmiana firmware na oryginalny juz nic Ci nie pomoże. Jeżeli nie podłączałeś się to musisz wgrać oryginalny firmware i tyle.

8. Suchjy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podlaczalem sie ale w nic nie gralem, pobralem tylko sterowniki od nich... zeby filmy dzialaly

9. tkh

tkh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to jest tak , jesli przerobie konsole to trace gwarancje ( ale nie korzystam z neta) ale jesli wgram oryginalny firmware to gwarancja wraca tak to jest ?

Wczytywanie...

Poleć forum