1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox z RGH przestał widzieć dysk zewnętrzny, pendrive działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomoTonyHalik, Październik 21, 2012.

1. TomoTonyHalik

TomoTonyHalik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    Mam xboxa z przeróbką RGH. Podłączam pod niego dysk zewnętrzny (dysk od laptopa 2,5 cala w obudowie jakiejś najprostszej pozwalającej podłączyć go na USB), na którym jedna partycja jest w formacie FAT32 i na nią wrzucam gdy na xboxa. Do tej pory zestaw taki działał w miarę bezproblemowo, czasem zdarzyło się, że dysk nie chciał zaskoczyć na konsoli - zwykle wyłączałem wtedy konsolę, podpinałem dysk jeszcze raz i to pomagało.
    Teraz jednak dysku wcale nie widzi - nie pokazuje go w FSD, nie widać go także w XeXmenu. Pendrive widać dla odmiany. Mój komputer normalnie czyta dysk, sprawdziłem na szybko HDTune i nie znalazło mi bad sectorów.
    Dlaczego zatem konsola przestała współpracować z dyskiem? Co może być tego przyczyną? Coś nie tak z dyskiem, formatem plików, obudową dysku i kablem, samym oprogramowaniem albo ustawieniami konsoli? Jak wspomniałem, z dnia na dzień zestaw przestał ze sobą współpracować...
    Z góry dzięki za pomoc, bo nie za bardzo wiem co tutaj może szwankować...

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    na ogół problemem jest mała wydajność prądowa gniazd USB. Spróbuj na innym gnieździe lub kup kabel z dwoma wtykami USB

4. TomoTonyHalik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam właśnie taki kabel do dysku zewnętrznego, podpinam go pod dwa gniazda z przodu konsoli. Czyżby więc kabel był do wymiany?

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    zobacz jeszcze czy partycja jest aktywna

6. TomoTonyHalik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to sprawdzić? Idzie to zrobić z poziomu windowsa, czy potrzeba programu?

Wczytywanie...

Poleć forum