1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox za 400zł

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Mlody96, Kwiecień 1, 2014.

1. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Poszukując xboxa natknąłęm sie na te dwie aukcje Xbox 360 Slim (4104648147) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. oraz Microsoft Xbox 360 Slim Najtaniej Gwarancja ! (4099542614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Otóż mam pytanie, czy to jednak nie za tanio? Tak wiem ze są beż pada, zasilacza etc. ale jednak coś mi się wydaję że zbyt tanio. Czy waszym zdaniem wydaje się wszystko ok i nie wydziwiać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. se7ener

se7ener Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Stalowa Wola
    No tak, jednak zdanie klucz w tym przypadku to "brak" czyli kolejne wydatki. Pojedzmy po kosztach; zasilacz uzywany 40-50 zl, pad w przyzwoitym stanie 70-80 zl, kabelek do telewizora, no niech bedzie HDMI za dyche co daje nam lacznie 120-140 zl, a teraz to nie jest jakis cud znalezc slima z padem i kablami 4GB za 420-440 zl, a w tym przypadku dochodzi jeszcze czas oczekiwania czy koszty wysylki tych brakujacych komponentow. Takie rozwiazanie jest OK dla kogos kto z jakiejs tam przyczyny ma przynajmniej zasilacz czy choc jednego pada. Dlatego te aukcje raczej nie sa jakims oszustwem bo po całkowitym zliczeniu wychodzi ze to taka super okazja nie jest.

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

4. Mlody96

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Wszystko mam po za zasilaczem dla tego poluje na coś takiego ;)

5. Mlody96

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Zastanawiam się też czy jest sens kupować jaspera? Czy lepiej dołożyć pare zł i kupić slima?

Wczytywanie...

Poleć forum