Xbox za mniej niż 500zł

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
Witam zbieram już od dłuższego czasu na x360 i mam na niego 500zł. Czy coś za to kupie? Jak patrzyłem na allegro to dużo jest xboxów za 300-500zł ale czy taka konsola po miesiącu nie rozleci się? Myślałem nad tym XBOX360 USA DASH 6717!!! POLECAM (1080556265) - Aukcje internetowe Allegro pisałem nawet do sprzedającego który zapewnia mnie, że xbox 2 lata siedział na magazynie w USA a w 2008 sprowadził go i bardzo intensywnie użytkował. Pisał też, że nigdy nie miał problemów z RRODami. Pewnie mi zaraz napiszecie, że za 500zł nic nie kupie ale nie mam więcej kasy bo nie pochodzę z bogatej rodziny. Tak więc proszę nie pisać, że lepiej nie kupować tylko poczekać. Nie lubię czekać . Konsole chce mieć na wakacje bo potem idę do Liceum i raczej nie będę miał czasu grać.
 
Za 500 zł bedzie ciężko . Ale może jakiegoś 2 letniego falcona z dyskiem 20 lub 60 GB trafisz na Allegro .
 

Aviox

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupilem za 560 zł z przesylka konsole z plyta glowna Jasper - z najnowszym chlodzeniem. Za 500 zł kupisz jakiegos przerobionego Falcolna (plyta glowna troszke starszej generacji)
 

bgszef

Banned
Na lajcie kupisz za 500 jaspera. Tak dla porownania w carrefourze jest nowka arcade za 599zl
 

Krzysiekx27

Użytkownik
Użytkownik
A co sądzicie o tej aukcji co podałem link? Mam kontakt do tego gościa to jak co to mogę od niego kupić. A jeszcze co to jest ten dashboard? Czy konsole z 2007 są tak samo złe jak te z 2006? Czy Falcony są dobre bo słyszałem że najlepsze są Jasper i to bym chciał może być wersja bez dysku bo słyszałem, że można na dysku dużo oszczędzić.
 

Xenny

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj tej z aukcji, konsola jest z 2006 roku to padnie po miesiącu... Na dodatek NTSC...
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Jak dobrze przyczajisz na allegro to i poniżej 500 kupisz jaspera. Sam kupiłem poniżej 500zł, do tego dysk 20gb na początek za 50zł i można grać. Falcony to czasami sprzedają ludzie drożej niż jaspery.

Pilnuj allegro i czytaj dokładnie opisy i kupuj z datą produkcji z 2009 roku, jak nie jest napisane na aukcji to pytaj przez e-mail. Niektórzy cwaniacy specjalnie nie piszą daty bo chcą po prostu wypchać konsolę jak najszybciej.


Edit: Dash jest to oprogramowanie konsoli, jak masz niski to możesz wgrać xbr.

A z tej aukcji to nie kupuj bo to stara jak kolega wyżej napisał z 2006 roku. Szukaj z 2009 najlepiej to wtedy będziesz miał jaspera. Falcon też ewentualnie ale z drugiej połowy 2008 w starsze się nie pchaj.
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
całkiem dobra oferta, ale jeżeli poszukasz trochę dłużej można znaleźć coś ciekawszego... Chyba, że zależy Ci na czasie
 

komran

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co widzę to nie jest Jasper tylko falcon. Jak się dokładnie przypatrzeć na tył i na gniazdo zasilacza to jest z falcona. Zapytaj o datę produkcji bo jaspery są z 2009 roku i było kilka z 2008 ale nie wiem dokładnie z kiedy. Jak to falcon to cena za wysoka moim zdaniem.
 

jerro

Użytkownik
Użytkownik
beznadzieja w dużej cenie, przecież prawie za tyle można upolować nową Arkade- a czym ta się różni? to jakaś zbieranina, jak można pisać ,że sprzedaje się wersje elite jak sprzedaje bez dysku , bez praktycznie niczego -uboższa nawet niż arcade! nawet pad biały- owinięty jakimiś jeszcze kablami , zasilacz z wtyczką angielską , plątanina przewodów- ja bym nie dotykał takiego śmietnika!jeszcze za taką cenę..
 

Freeze

Użytkownik
Użytkownik
Nie zakładając nowego tematu to czy warto zakupić tego xboxa ?? To byłby mój pierwszy ***XBOX 360*BEZKONKURENCYJNY*POZNAŃ*** (1082944848) - Aukcje internetowe Allegro Dokupiłbym dysk i jednego pada bezprzewodowego.
 

Xenny

Użytkownik
Użytkownik
Nie zakładając nowego tematu to czy warto zakupić tego xboxa ?? To byłby mój pierwszy ***XBOX 360*BEZKONKURENCYJNY*POZNAŃ*** (1082944848) - Aukcje internetowe Allegro Dokupiłbym dysk i jednego pada bezprzewodowego.
Nie warto, konsola nie ma HDMI więc jest to stary model, który szybko padnie. Lepiej kup mało używanego lub nowego Arcade z płytą Jasper, posłuży Ci znacznie dłużej.
 

Freeze

Użytkownik
Użytkownik
 

szpryniu

Świeżak
Świeżak
Co do upewnienia sie jaka plyte glowna posiada konsola to lepiej pytac o tabliczke z napieciami. Jezeli przy 12V jest:
16A - xenon
14A - falcon
12A - jasper
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
arcade jasper/falcon kupisz za tą cene.A tego x'a z usa nie kupuje bo tak jak pisali padnie po niedlugim czasie i lipa. I jeszcze posiada system NTSC czyli nie bedą dzialac europejskie gry - PAL.
Ale wersje xboxow bez HDMI to te najbardziej wadliwe.
 

Freeze

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli tamten xbox wam nie pasuje to ten mi się jakoś najbardziej wysuwa na prowadzenie XBOX 360 premium - HDD 20GB (1083362127) - Aukcje internetowe Allegro

Oceńcie ten konkretny

Jeszcze ten mi przypadł XBOX 360 PREMIUM+GRY iextreme OKAZJA!!!!! (1089983704) - Aukcje internetowe Allegro
 

Kiwisi

Użytkownik
Użytkownik
widzialem Arcade na allegro za 499 zł
 
D

Deleted member 50854

Guest
Nie radze brać tego XBOX 360 premium - HDD 20GB (1083362127) - Aukcje internetowe Allegro bo to Xenon kilka tygodni lub dni i RRod
 

Do góry Bottom