1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox zacina się

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hacajaca, Grudzień 16, 2014.

1. hacajaca

hacajaca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Witam, od wczoraj mam problem z xboxem mianowicie kiedy włączam go to przed załadowaniem interfejsu zacina sie.Prawdopodobnie to może być wina mojego profilu bo dopiero jak się na niego zaloguje to się zacina od razu a mam włączone auto logowanie a nie mogę go przenieść bo jest zapisany na konsoli.Kiedy próbuje włączyć szybko grę przy starcie xboxa to zawsze mam czarny ekran zamiast gry i mogę tylko wejść w menu xboxa bo jak będę się chciał zalogować na inny profil lub wyjść do interfejsu automatycznie zacina xboxa.Próbowałem jedynie uruchamiać bez dysku twardego i nic nie dało.Xbox nie jest na gwarancji i nie był otwierany.Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A masz ustawione żeby konsola po włączeniu automatycznie również się logowała do live? Bo to przedłuża włączenie konsoli

4. hacajaca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Mam ale to i tak za mało czasu czasami przed zalogowaniem się zacina więc to nic nie daje.

5. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Co znaczy zacina? Próbowałeś podłączyć bez internetu podpiętego?

6. hacajaca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Problem głównie polega na tym, że tak jakby mi interfejs nie działał bo jak szybko włącze gre to mi nie wyłączy xboxa.Problem w tym, że ciagłe mi wyskakuje odłączono od usługi xbox live a jak chce wyjść z gry do interfejsu to zawsze czarny obraz i się zacina.Używam wi-fi w xboxie.Dodatkowo jak jestem zalogowany i próbuje zalogować sie do live to też zacina przy ładowaniu.Mogę grać tylko w gry na płycie bo nie mam jak wejść na gry cyfrowe a na płycie mam mało gier.

7. hacajaca

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
    Problem już rozwiązałem.
    W końcu udało mi się wylogować ze swojego profilu i okazało się, że był uszkodzony dlatego mi interfejs nie działał, wystarczyło usunąć i pobrać go na nowo.

Wczytywanie...

Poleć forum