1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox zarysowął płyte

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sliker, Wrzesień 24, 2013.

1. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem ponieważ nagrałem Injustice God Amon Us na płytę. Nagrywanie poszło bez problemu prędkością 2,4x tylko zaczeła się weryfikacja i ją wyłączyłem ponieważ czas był 2h i nie mogłem tyle czekać (ale to chyba nie przez to ponieważ Crysis 3 weryfikacja nawet nie ruszyła wyciągnąłem płytę i gra działa bez problemu) gdy ją wyciągnąłem na płytce żadnej ryski wkładam do xboxa włącza się czarny ekran trochę dłużej niż przy crysisie zanim się włączyła gra ale ruszyła i wtedy pies lekko ruszył xboxa dobra nic gra się włącza nagle biały ekran i nic więc wyjmuję płytkę patrzę a tak przy krawędzi pełną okręgów takie rowki. I moje pytanie czy to przez to że wyłączyłem weryfikacje czy przez to że pies ruszył xboxa ale gra chyba już od włożenia jakoś tak wolno ładowała się.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Jaką masz wersje xboxa ?
    To twój pierwszy taki przypadek, czy już kiedyś ci xboxa zarysował płytę.

5. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Muszę xboxa gdzieś zabunkrować na jakiejś półce bo na razie leży na podłodze jak gram a zostało mi 8 płytek a i jeszcze jedno pytanie czy muszę robić weryfkacje w imgburn czy nie potrzeba?

6. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam fata Jasper ogólnie to dopiero 2 gra którą nagrywam xboxa mam od niedawna dopiero dziś płyty mi przyszły Crysis 3 bez problemu działa nadal i przy tym injastice zarysował.

7. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Robić przydaje się masz pewność ,że się dobrze nagrało. Każdy ruch konsolą jak chodzi z płytą w napędzie kończy się rysami ciesz się ,że to pirat.

8. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli weryfikacja jest nie potrzebna jest tylko po ty żeby mieć pewność że się dobrze nagrało to chyba będę nagrywał po po prostu bez niej bo mniej czasu a i tak na konsoli się okaże.

9. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie grasz na xbox live to nie musisz weryfikować ,a xa daj gdzieś wyżej. Płyty porysane nagraj jeszcze raz i nie pisz posta pod postem(używaj edytuj).

Wczytywanie...

Poleć forum