1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox-zawiechy i artefakty na ekranie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mesmi8, Maj 5, 2010.

1. mesmi8

mesmi8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj wróciwszy z pracy postanowiłem zrelaksować się przy ProEvo. Wszystko odbywało się jak zwykle,tj. odpaliłem konsole uruchomiłem grę z dysku i zacząłem grać. Po chwili ekran zrobił się czarny,coś jakby strzeliło w konsoli i pojawił się problem.. Teraz gdy odpalam konsole to albo zawiesza się od razu w dashboardzie bądź też wywala na ekranie artefakty,mniej więcej takie jak na przegrzanej karcie graficznej w PC(jak ktoś widział).
    Moje pytanie brzmi:
    a) czy przyszedł już koniec zabawy na konsolce?
    b) czy opłaca się naprawiać tą usterkę?
    c) czy jest jakiś domowy sposób na naprawę?(wydaje mi się że mogły po prostu puścić luty i raczej nic nie da się zrobić)

Dodam że była wyprodukowana w sierpniu 2006 roku,ja sam mam ją od listopada tegoż właśnie roku. ;) Jest to wersja premium z dyskiem 20GB. Nigdy nie miałem z nią żadnych problemów aż tu nagle wczoraj takie coś,trochę szkoda mi biedaczki,tyle o nią dbałem a teraz przyjdzie mi się z nią pożegnać.
    Temat założyłem nowy bo choć widziałem podobne na forum to nigdzie nie występowały te artefakty na ekranie o których wspominałem.

Radźcie chłopaki co robić,naprawiać czy spisać na starty... ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak z 2006 to nie oplaca sie naprawiac. Sprzedaj na czesci, doloz troche i kup jaspera. To co masz to rzeczywiscie zimne luty pod GPU zwiastujaze nadejscie E74.

4. griszamen

griszamen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Mi też przed E74 obraz się jakiś czas kaszanił... Ale ja miałem wrzesień 2007 i mi całe bebechy wymienili na gwarancji (wraz z przerobionym napędem, hehe...). Czy naprawa za 200 zeta z niepewnym efektem się opłaci? Też uważam, że nie. Będziesz się tylko denerwował, że znowu to samo się stanie, bo gwarancja serwisu na reballing to zwykle 3 miesiące. A w nówce głowa cię nie boli....

5. kratos12

kratos12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    brodnica
    ja bym proponował nie meczyć sie już z nim i kupić drugiego choć też trzeba uważać żeby nie kupić gó***.zgadzam sie z poprzednikiem sprzedaj na cześci,dołoz troche kasy i kup jaspera.przynajmniej wtedy bedziesz miał pewność ze sobie pograsz bez zadnych problemów.:p

6. dawid27

dawid27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ile chcesz za plyte glowna?

7. mesmi8

mesmi8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj po pracy włączyłem i obraz zaczyna się już chrzanić podczas startu... tak więc nic już z niej nie wycisnę,tak jak mówicie.
    Jedyne wyjście to kupić nową,dysk mam to już zawsze coś,rozejrzę się za Arcade`m w promocji.
    Nie wiem po ile chodzą płyty główne,napisz ile dasz to się dogadamy,najlepiej na PRIV.

Dzięki wszystkim za odpowiedź i pozdrawiam! Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum