1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox zawiesza sie po zalogowaniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez varon, Luty 8, 2013.

1. varon

varon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po dzisiejszej aktualizacji mam taki problem, że Xbox 360 zawiesza sie, czyli jest wyświetlony obraz, ale żadna ikonka nie porusza się ani nie da rady nic zrobić. Tak jest w przypadku, gdy jest podłączony do xbox live oraz gdy nie jest. Nie wiem co może być przyczyną czy możliwe aby to było od tej aktualizacji? Zależy mi na szybkim rozwiązaniu gdyż zamówiłem na allegro nową grę, która powinna przyjść w poniedziałek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Xbox zawiesza sie po zalogowaniu

1.Sprawdz pada czy aby jest podlaczony
    2.wlacz pada dopiero po zawieszeniu konsoli jesli sie polaczy sprawdz najpierw kontroler.
    3. Odlacz dysk lub pamięć pendrive
    4. Reklamuj konsolę
    5. Kup nową konsolę lub probuj na jakis czas naprawic starą.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. varon

varon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pada mam bezprzewodowego, a gdy włączam go po zawieszeniu kontrolka miga tak jakby nie mogła znaleźć konsoli, ale nie rozumiem co ma mi dać odlaczenie dysku. Chyba pozostaje mi reklamacja. Mam jeszcze jedno pytanie w przypadku reklamacji to przyjeżdża kurier aby odebrać konsole tak? A ile to trwa czasu naprawa lub wymiana na nową? I czy jest na ten czas jakaś zastępcza? Na nową konsole nie mam pieniędzy więc na pewno nie kupie PS dzisiaj podłączyłem innym kablem i Xbox pochodził troche dłużej udało mi się uruchomić grę ale po chwili znowu zwiecha

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Daje, więc go odłącz i zobacz czy konsola się nadal zawiesza :)

Wczytywanie...

Poleć forum