1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX ze stanów system NTSC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gregi18, Sierpień 6, 2010.

1. gregi18

gregi18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie, czy jak kupie sobie konsolke ze stanów to będzie w działał w systemie NTSC i moje pytanie, czy po podłączeniu do TV bedzie można normalnie grać.
    I czy będę musiał kupować gry tylko w stanach czy będą na niej chodziły także te kupione w Polsce?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    bede chodzili gry kupione w polsce pod warunkiem ze beda w systemie NTSC. niestety takich gier bedzie bardzo malo. imao nie warto.

4. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    jeśli dobrze pamiętam to gry z systemem PAL na konsoli NTSC działają tylko, że w kolorach czarno-białym. Moim zdaniem jednak nie warto, bo lepiej chyba kupić w UK

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    nie wprowadzaj w błąd, nie działają w ogóle.

6. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    oj no to pomyliłem się ale kiedyś coś podobnego słyszałem :p Napisałem "jeśli dobrze pamiętam" wiec nie mówię jednoznacznie, nie moja wina, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem

7. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    Ja mam konsole ze stanów;d. Wczoraj do mnie przyszła i kupiłem przetwornik 200W i podłączyłem do TV i śmiga;d

8. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Po 1 bedziesz musial kupic nowy zasilacz.
    Po 2 w Polsce bedziesz mogl kupic gry Region Free, wszystkie gry z blokadami musisz sciagac z usa.

9. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Kolego coś podobnego było, ale w konsoli Sony dokładnie PlayStation pierwszej generacji. Po przeróbce konsola odtwarzała gry w PAL i NTSC jednak w NTSC gry były czarno-białe. Pomagał zakup specjalnego kabla RGB do konsoli i wtedy wszystko śmigało w kolorze ;)

W xbox'ie nie ma możliwości odtworzenia gier NTSC, można jednak upolować wersje Regon free (RF). Nie ma także możliwości przerobienia gry/jego obrazu na PAL.

Wczytywanie...

Poleć forum