1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xXxDominikxXx, Październik 4, 2013.

1. xXxDominikxXx

xXxDominikxXx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam przerobionego xboxa 360 slim jesli bende chcial go przerobic jeszcze raz na lt+3 to czy wyjdzie mnie to cos taniej niz jak bym dawal swiezego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie będzie taniej. A po co chcesz jeszcze raz go przerabiać jeśli masz lt 3.0?

Wyslano z Nokia Lumia 710 za pomocą tapatalk

4. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może zrobił aktualke dasha przez Xbox live i usunęła mu się przeróbka bo napęd został potraktowany Flashem, ja tak miałem

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum