1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt xbox

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez mort, Marzec 23, 2015.

1. mort

mort Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Pisze tu z ogromna prosba, wsadzajac sobie honor w buty. Miesiac temu zona stracila prace i jak to zwykle bywa ze nieszczescia chodza parami w ciagu ostatniego miesiaca mielismy wlamanie przez co stracilismy bardzo duzo wartosciowych przedmiotow miedzy innym xbox 360 mojego 6 letniego syna. Nie jestem w tej chwili w stanie zarabiajac 1600 zl i splacajac kredyt za mieszkanie kupic mu konsoli. Na prawde nie chcem zeby ktos to odebral jako chec szybkiego zysku ale jesli komus zalega w domu xbox ktorego moglby sie pozbyc to nawet w ratach go odkupie. Nie potrafie spojrzec synkowi w oczy i mu wytlumaczyc ze mnie nie stac na konsole dla niego ani dlaczego ktos mu zabral jego `wypracowana` konsole, na ktora zbieral z kieszonkowego od dziadkow i ode mnie. Prosze o kontakt na maila morto0405@gmail.com lub sms 517 394 789 a na pewno odpisze lub oddzwonie. Przepraszam ze robie to w takiej formie ale na prawde nie wiem juz do kogo sie zwrocic po pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum