1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Naruto220, Wrzesień 24, 2015.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Naruto220

Naruto220 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć mam już chyba ostatnie pytanie ,bo mam profil na xboxie i czy jeśli usunę swoje zapisy usuną się także punkty g i osiągniecia bo chce grać w te same gry ale od nowa i chce aby te punkty od nowa się naliczały bo nie chce usuwać swojego profilu bo mam fajny awatar

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Osiągnięcia odblokowują się raz, to co napisałeś nie ma prawa bytu. Zapisy możesz usuwać G zostaje na zawsze.

4. Naruto220

Naruto220 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha a da się zrobić taki sam awatar?

5. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Da tylko musisz sobie go ponownie znaleźć w profilu , chyba że ten awatar był pobrany z marketu to jak zrobisz np format to już go nie będzie. Odpowiedź udzielona zamykam i kosz , czytaj regulamin nazwa tematu nie opisuje problemu następnym razem warn.

imvho lubi to.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum