1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox1 błąd! error czerowny napis przy włączaniu konsoli c.d.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez widzku, Marzec 2, 2012.

1. widzku

widzku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...zy-wlaczaniu-konsoli-125089-2.html#post974311 c.d.

Cześć, zacząłem temat od nowa jako kontynuacje tematu z pod linku bo zostałem uzytkownikiem a juz 2 ostrzezenia mam a wiem ze za pisanie na forum dla swiezakow sie dostaje tez chyba jak sie uzytkownikiem jest jesli nie to przepraszam.

tak wiec, problem opisany jest pod linkiem foto też prosze o POMOC!

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kontynuujesz swój temat który rozpocząłeś jako świeżak, na pewno nie za to dostałeś warna - dostaniesz za to, że utworzyłeś nowy temat a w Twoim przypadku to ban.
    myślisz że ja jak mam 900+ postów i odpisałem w Twoim poście w dziale dla świeżaków dostanę za to warna ?
    użyj mózgu chłopie....

[...]
    dostałeś warna za pisanie postu pod postem zamiast używać opcji EDYTUJ

4. Rakowski98

Rakowski98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    no wlasnie ; p